R, 8.12.2023

25. veebruaril saab Tartus kuulata Igor Mangi ja Aivar Täpsit, kes räägivad tähistaevast

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Igor Mang ja Aivar Täpsi
Igor Mang ja Aivar Täpsi Foto: Aivar Täpsi

Tartus leiab 25. veebruaril aset 15. juunil sündinud kaksikute Igor Mangi ja Aivar Täpsi meditatiivne loen-kontsert «Tähistaeva jutud ja helid».

Loengu teemaks on tähistaevas nii juttudes kui helides.

Preesterliku olekuga astroloogilt Mangilt tähetarga lood inimestest ja nende olust täheringis ja Täpsilt universumi helidega meditatiivne tervenduskontsert.

Tähetark Igor Mangi horoskoobid on tuntud eelkõige Maalehe veergudelt ja televisiooniesinemistest, kus ta tutvustab soodsaid ja ebasoodsaid aspekte ning perioode nii üksikisikutele kui tervetele riikidele.

Heliterapeut Aivar Täpsi on aastaid viinud läbi meditatiiv-teraapilisi kontsertseansse oma ligi meetrise läbimõõduga Päikesegongil ja kristall-helikaussidel. Tema poolt loodud helid meenutavadki universumi hääli ja liigutavad samaaegselt ka meie sisekosmost.

Sündmusele võib kaasa võtta joogamati või aluse ja pleedi, sest parimviis tervenduskontserdi helisid nautida on lebades, aga kohti jätkub ka neile, kes eelistavad istuda auväärse saali toolidel.

Osalustasu 8 eur / 5 eur (õpilane, üliõpilane, pensionär, invaliid).

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles