«Brigaad 3-s» näeb nii laipu kui ka tagaajamist

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Jan Uuspõld (vasakult) ja Aarne Mägi seisavad silmitsi uute haigusjuhtumite ja koletu mõrvaga.

FOTO: Toomas Kirss


TV 3 ekraanil alustab täna teist hooaega kiirabiseriaal «Brigaad 3», kus hakkavad tegutsema kurikaelad Indrek Taalmaa ja Tarmo Tagamets ning mitmed teised uued tegelased.


Sarja produtsendi Toomas Kirsi sõnul näeb sel hooajal endiselt palju kiirabilugusid, aga läbivaks liiniks on mõrv, mis pannakse toime esimeses osas.


«Üks tervisesportlane läheb metsa jooksma ja näeb kaht pätti, kes matavad laipa,» selgitas Kirss sündmuste käiku. «Ehmatusest jookseb sportlane maanteele, kus saab löögi kiirabiautolt ja sealt kogu sündmusteahel lahti lähebki.»


Tänaseks on sarjale filmitud kaksteist osa, aga süüdlane selgub alles viimases.
Uutes osades ei näe autojuht Margus Prangelit, sest tema on stsenaariumi järgi tütrega Soomes. Tema asemele tuleb Aarne Mägi. Lisaks on juures uus arst, keda mängib Indrek Sammul ning Piret Simson, kes kehastab politseiuurijat.


Kirsi sõnul erineb teine hooaeg esimesest juba selle poolest, et sarjal on uus stsenarist. «Ma võin öelda, et tegemist on naisterahvaga, aga ta pole veel otsustanud, kas avalikustab oma nime või mitte,» jäi produtsent salapäraseks.
«Brigaad 3-s» on uuendusi veelgi. «Ostsime endale isikliku kiirabibussi, aga vaatajad näevad seda alles kaheksandas osas,» avaldas Kirss.


Kas arstisarjale tehakse ka kolmas hooaeg, on produtsendi sõnul veel lahtine. «Kui inimestele meeldib, siis muidugi, aga praegu tundub mulle, et Eesti televaatajatele meeldib ainult teiste magamistuppa pugemine,» rääkis Kirss.


Sarja vanadest tegijatest jäävad edasi tegutsema Elina Reinold, Kärt Kross, Ain Lutsepp, Maria Soomets ja Jan Uuspõld.


Kiirabiseriaali «Brigaad 3» uus hooaeg jõuab TV3 eetrisse neljapäevaõhtuti kell 20.30.

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles