Meeleolukas peogalerii: Liis Lemsalu täitis rajul Cirque le Privé peol kahe noore unistused

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ööl vastu 13. veebruari toimus klubis Privé glamuurne ja meeleolukas Samsung Galaxy A Dream –  Cirque le Privé pidu, kus Liis Lemsalu ja Samsung täitsid kahe noore unistused.

Klubis Privé toimunud peol astus eksklusiivse kontsertshow'ga üles Samsung Galaxy A (2016) saadik, "Eesti otsib superstaari" neljanda hooaja võitja lauljatar Liis Lemsalu. Rahva hulgas oli kaks õnnelikku unistajat, kes said koos Liisiga täita oma muusikalise ja filmikunstilise unistuse.

Foto: Andrei Ozdoba

Kerli Jõesaare suurim unistus ongi laulmine. “Laulmine on minu kirg ja loomulikult olin meeletult rõõmus, kui sain teada, et saan Liisiga duette laulda. Elus tuleb igast võimalusest kinni haarata – kunagi ei tea, mis unistused võivad täide minna!” rõõmustas Kerli. “Mitmeid aastaid on soov alustada soolokarjääri ja Liisiga dueti laulmine andis väga hea kogemuse ja motivatsiooni oma eesmärkide poole edasi püüelda,” lisas Kerli Jõesaar.

Foto: Andrei Ozdoba

Mikk Villemi unistus sai Liisile muusikavideot filmides teoks. “Mulle avanes võimalus rakendada end kaamera taga. Sain töötada koos professionaalse filmimeeskonnaga, kasutada head tehnikat ja õppida kõrvalt uusi nippe, mis andis mulle suurepärase kogemuse edaspidiseks,” ütles Mikk.

Armastatud laulja Liis Lemsalu rääkis, et teda köitis Samsungi kutse täita kahe noore unistused. “Väga tore oli kaasa aidata kahe särava inimese unistuse täitumisele – meie koostöö oli põnev ja inspireeriv ning jääb kindlasti kauaks meelde. Soovin, et kõik noored julgeks unistada suurelt, sest nagu öeldakse – vaata ette, millest unistad, sest see võib täide minna,” rääkis Liis Lemsalu.

Foto: Andrei Ozdoba

Enne ja pärast kontserti vürtsitas glamuurset pidu klubis Privé meeletu tantsushow õhuakrobaatika ja ööelu-tsirkusega – kohal oli võluv Cirque Le Privé trupp kütkestate tantsijatega. Pöörast peomeeleolu said külalised jäädvustada koos ebamaiste õhtusaatjate ja tantsijatega uhiuute Galaxy A seeria A5 ja A3 nutitelefonidega selfie’sid tehes. Meeleoluka peoatmosfääri eest hoolitsesid plaadivõlurid DJ Defkut (Ice Kriim) ja DJ Trigga.

Foto: Andrei Ozdoba

19.-28. jaanuarini kutsus Samsung oma sõpru Facebookis üles jagama muusikalisi või filmikunstilisi unistusi, et viia need ellu koos Liis Lemsaluga. Kõikide unistajate seast valis lauljatar välja kaks õnnelikku, kelle kauaoodatud unistused said teoks. 

Hea vastuvõtu osaliseks saanud stiilsed metallist ja klaasist disainiga Samsung Galaxy A (2016) seeria telefonid on mõeldud eelkõige noorema põlvkonna jaoks, kelle igapäevaelu oluline osa on aktiivne osavõtt sotsiaalvõrgustikest, sõpradega suhtlemine ja isikupäraste piltide tegemine. Uued seadmed paistavad silma oma modernse disaini, kiirelt laetava ja vastupidava aku ning võimekate kaamerafunktsioonide poolest, mis võimaldavad teha veel kvaliteetsemaid pilte ja videosid ning kõigi noorte lemmikuid selfiesid.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles