Janek Mäggi: osa inimesi käituvad nagu koerad

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Janek Mäggi
Janek Mäggi Foto: SCANPIX

Suhtekorraldaja Janek Mäggi arvates käituvad inimesed, kes ei oska oma instinkte kontrollida, nagu koerad.

Täna õhtul kell 21 uurivad kaksikõed Elo Mõttus-Leppik ja Katrin Tibar Kanal 2  erisaates «Avameelselt abielust», mida tähendab tänapäeval kahe armastaja liit – kas see võiks olla pigem ametlik või mitte.

Suhted, petmine, armumise keemia, abielu versus vabaabielu - kõik see on tänaõhtuse saate teemaks, lubab saatejuht Elo Mõttus.

Saates öeldakse ka otsekoheselt välja seisukohti, mille puhul tavaliselt vaikitakse, kas siis kellegi mugavuse huvides või ühiskondliku surve tõttu.

Saatejuht Katrin Tibar: 61 protsenti abieludest lahutatakse enne, kui selles peres kasvav laps on saanud kaheaastaseks. Miks?

Suhtekorraldaja Janek Mäggi: Inimese seksuaalsus on instinkt. Aga see on kontrollitav instinkt. Ma arvan, et osa inimesi käituvad nagu koerad. Nad ei suuda oma instinkte kontrollida. Ja võib-olla see ongi põhjus, miks on nii palju lahutusi.

Mida arvad asjast Sina?

Tagasi üles