Elu24 loosis! Eesti hetke kuumimad artistid Elina Born ja Jüri Pootsmann annavad ühise kontserdi Rock Cafes

Pidu Summer Break ehk superstaarid avasid suvehooaja klubis Hollywood. Elina Born ja Jüri Pootsmann

FOTO: Harry Tiits Photography

Hiljuti toimunud Eesti Muusikaauhindade galal parimaks mees- ja naisartistiks valitud Jüri Pootsmann ja Elina Born annavad 19. veebruaril Rock Cafes ühise kontserdi. Piletid on saadaval Piletilevis ning maksavad kiirematele vaid 10 eurot. Lisaks loosib Jüri kohapeal ühele õnnelikule erakordse võimaluse külastada noore superstaari muusikavideo filmimist. Ja see ei ole veel kõik - Elu24 loosis kontserdile ka kaks piletit kahele!

Pealinna kuulsaim kontsertklubi tähistab Eesti Muusikaauhindade jagamist võitjate ühiskontserdiga. Teatavasti tegi Elina Born EMA galal puhta töö, viies endaga kaasa neli trofeed: Aasta Naisartist, Aasta Debüütalbum, Aasta Popalbum ja Aasta Parim Laul. Elina Borni ja Stig Rästa esitatud «Goodbye to Yesterday» võitis 2015. aasta Eesti Laulu ülikindlalt 79% toetusega ja oli paljude Eurovisiooni fännide meelest möödunud aasta üks paremaid Viinis kõlanud lugusid, saavutades kogutud punktidega 7. koha. Lisaks esitleb Elina kontserdil oma uut singlit.

FOTO: Erlend Štaub

Popmuusika uus särav ja andekas täht Jüri Pootsmann viis EMA galalt kaasa Aasta Meesartisti tiitli. Samas on Eesti Laulu konkursil ja miks mitte ka Eurovisioonil tema tähetund alles ees. Kihlveokontorid ennustavad, et Jüri Pootsmann võidab tänavuse Eesti Laulu. Jüri esitab laulu «Play» 2. poolfinaalis, päev pärast Rock Cafe kontserti. Kuid see pole veel kõik! Jüri Pootsmanni lugu «Aga Siis» vallutas just raadio Sky Plus Top 20 edetabeli!

FOTO: Erlend Štaub

EMA tähti soojendab Rock Cafe sõpradele tuttav bänd The Sound.

Piletilevis maksavad piletid kiirematele reageerijatele kuni 16. veebruarini 10 eurot ja sealt edasi kuni kontserdipäevani 12 eurot.

Kõigi kontserdikülastajate vahel loosib Jüri Pootsmann kohapeal ühe õnneliku, kes saab Eesti Laulu hiti "Play" videovõtte alguses, 23.veebruaril, oma silmaga näha, kuidas muusikavideot filmitakse ning noore superstaariga kohtuda ja pilti teha.

Elu24 loosis kaks piletit kahele! Palju õnne! Õnnelikud võitjad on Kristina Kaldas ja Sandra Hindrekson! Dokument näppu ja head elamust!