P, 14.08.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Savisaarte abielu purunemise lugu homme Kanal 2-s

Elu24
Savisaarte abielu purunemise lugu homme Kanal 2-s
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Vilja Savisaar abiellus 30. juulil, 2010 Taimo Toomastiga
Vilja Savisaar abiellus 30. juulil, 2010 Taimo Toomastiga Foto: Karli Saul

Homme, neljapäeval kell 21 jõuab Kanal 2 ekraanile dokumentaalsaade «Avameelselt abielust», mis uurib, kas abielul on tänapäeval üldse enam mõtet. Vilja Savisaar Toomast lahkab esimest korda avalikult tema ja Edgar Savisaare abielulahutuse tegelikke tagamaid.

Vilja Savisaar-Toomast paljastab saates, mis muutis kooselu jätkamise Edgar Savisaarega võimatuks.

Saame teada, miks ei ole muusik Toomas Lunge palunud oma elukaaslase, hittsarja «Pilvede all» peaosatäitja Inga Alliku kätt ja miks ei ole abiellunud ettevõtja Andres Peets. Saates räägivad avameelselt veel paljud tuntud ettevõtjad, näitlejad, poliitikud ja muud avaliku elu tegelased.

Statistika järgi eelistavad eestlased abielule vaba kooselu. On see tõesti nii, või ei julge üks pooltest oma tegelikke soove lihtsalt välja öelda?

«Avameelselt abielust» autorid ja saatejuhid on Elo Mõttus-Leppik ning tema kaksikõde Katrin Tibar. Hariduselt on õed psühholoogid.

«Avameelselt abielust» jõuab Kanal 2 ekraanile homme, neljapäeval kell 21.00.

Märksõnad
Tagasi üles