P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii! Baltika Grupi uusi kollekstioone käis kaemas tuntud seltskond

Meisi Volt
Facebook
Comments

Teisipäeval, 9.veebruaril, täitusid Baltika kontoriruumid suurejoonelise moepeoga ning Montoni, Ivo Nikkolo, Baltmani, Bastioni ja 10. juubeliaastat tähistava Mosaici värsked kollektsioonid andsid kevadhooajale uhke avapaugu. Baltika kontoripidu külastas stiilne ja nimekas moepublik, samuti astusid modellidena üles mitmed tuntud näod, teiste hulgas Beatrice, Eia Uus, Aljona Eesmaa, Reet Härmat, Anni Rahula ja Riina Suhotskaja.

2016. aasta kevadsuvise moe-show jaoks andsid Baltika brändide kollektsioonidele oma nägemuse Eesti Kunstiakadeemia moedisaini osakonna juhataja Piret Puppart (Mosaic), reklaami- ja kokteilimeister Andres Siem (Monton), stilist ja moeblogija Lucine Ayanian (Bastion), modell ja DJ Inga Vatsk-Laasner (Ivo Nikkolo) ning kunstnik Ed Labetski (Baltman).

Foto: Viktor Burkivski

Brändide esitlemisel toetuti disainerite inspiratsiooniallikale ja iga stilist vürtsitas seda oma nägemusega, näiteks oli Montoni show üles ehitatud rohelusele. «Monton on põhjamaise joonega, botaanikuna otsustasin nende moodsate lõigete vahele pisut päris loodust istutada,» sõnas reklaamimaailmast tuntud Andres Siem, kes seekord Montoni stilistina kätt proovis.

Foto: Viktor Burkivski

Uhke moepidu kulmineerus suurejoonelise lõpuakordiga - esitlusele tuli brändi Mosaic 10. aasta juubeli-show, mida saatis WAF koor

Foto: Viktor Burkivski

Ürituse muusikalise kujunduse eest vastutas Talis Paide.

Kollektsioonide tootefotod on saadaval Baltika Grupi pressikeskuses siin.

Vaata galeriist!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles