Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Kuidas saada rikkaks ja oma sissetulekud kasvama panna?

Täna «Radaris»

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Naisinvestor Katrina Mäeorg | FOTO: Kanal 2

Rikkaks saada ja palmi all puhata - kas me mitte kõik ei sooviks sinna jõuda? Radar tutvustab inimesi, kes on leidnud valemi palgapäevast palgapäevani elamise asemel endale mugava äraoleku tekitamiseks.

Investeerimisõpiku autor Jaak Roosaare | FOTO: kanaol 2

Tudeng Reimo Oja jagab oma kogutud tarkust juba ka teistele rikastumishuvilistele. «Mul on hetkeseisuga täpselt kaks aastat puudu sellest, et ma võiksin niiöelda jalad seinale visata,» ütleb ta. Tema on tulevasele jõukusele aluse pannud kinnisvarasse investeerimisega.

Regulaarselt koos käiva naisinvestorite klubi liige Maia Ohtla on enda jaoks sõnastanud selge eesmärgi. «Kümme aastat on selline maksimumaeg,» ütleb ta. «Ei pea tingimata palgatööga ennast lõhki rebima elu lõpuni. Saab ka teistmoodi»“ räägib teine naisinvestor Katrina Mäeorg.

Investeerimisõpiku autor Jaak Roosaare ütleb, et rikkuse poole liikumine nõuab valikute tegemist. Tema soovitab igast palgast pool igakuiselt kõrvale panna. «Igasugune järelmaksuga televiisor on see, mis sind rikkaks saamisest eemale viib. Kui sul ei ole raha piisavalt, et lubada televiisorit, siis ära osta,» soovitab ta.

Täpsemaid nippe, kuidas tavalise palgaga jõukaks saada, vaata täna õhtul «Radaris» kell 20:30, Kanal 2-s.

Tagasi üles