«Unistuste agentuuri» lauamäng teeb lastele head?

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
"Unistuste agentuuri" lauamäng
"Unistuste agentuuri" lauamäng Foto: TV3

TV3 sarja «Unistuste agentuur» ainetel on loodud lõbus lauamäng, mis paneb proovile mängijate loovuse ja nutikuse; mängurõõmu kõrval teevad mängu ostjad head, toetades lähedase kaotanud lapsi.
 


«Unistuste agentuuri» mängides võisteldakse ürituste korraldamises, püüdes kaasmängijaid loovuse, originaalsuse ja eriliste lahendustega üle trumbata. Mängus on edukas see, kel on erinevaid abivahendeid kasutades ürituse välja mõtlemiseks kõige lennukamad ideed.

Kui ürituseks on loosi tahtel «unistuste pulm» ja selle korraldamiseks kasutada näiteks «jalavann, «heinaküün», «takso» või «vihmametsad», pole kahtlust, et põneva ürituse lahti seletamise võtmeks on elav fantaasia.

Mängu idee põhineb TV3 teisipäevaõhtusel sarjal «Unistuste agentuur»,mille peategelase Anne Kõrvitsa ametiks on samuti ürituste korraldamine.

Iga «Unistuste agentuuri» mängu müügist läheb 5 krooni Laste-ja Noorte Kriisiprogrammile.
 
 

Kas Sina paneksid taolise lauamängu jõulumehe kingikotti?

Märksõnad

Tagasi üles