P, 3.12.2023

Pilk peale! Kolm kiiret ja lihtsat soenguideed tulevaseks valentinipäevaks

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Wow suudio

Sõbrapäevani on jäänud loetud päevad ja siis võib kaunitaridel kiireks minna — mõnigi peokutse võib saabuda ootamatult. Kui suhtes neiud ja naised oskavad kallimalt veel üllatusi ette oodata, siis vallalistel võib kuuma noormehe kutset kuuldes juuksurisse minek sootuks ununeda või ei jää selleks aega. 

WoW Studio annab kolm kiiret õpetust, mille puhul läheb kiire tulemuse saavutamiseks vaja vaid kammi, patsikummi, juukseklambreid, kaunistusi ja juukselakki.

Foto: Wow suudio

Elegantne krunn ja teie noormees tunneb ennast džentelmenina

Alusta hobusesabaga, seejärel tee juustest punupats ning kinnita see õhukese kummiga. Vea punutud pats läbi eelnevalt ülesse kinnitatud hobusesaba. Tõmba punutud patsi äärekesi rohkem lahti, alustades nende sikutamist äärtest. Kinnita patsi alumine osa klambritega vastu pead. Lopsakama tulemuse saamiseks sikuta paunakesi lahtipoole.

Kaunistusega krunn ja pilgud pöörduvad teie poole

Kinnita juuksed tugevasse hobusesabasse. Jaota juuksed kahte võrdsesse osasse, keera mõlemad salgud rulli ja seejärel keeruta need omavahel kokku ning kinnita õhukese kummiga. Nüüd keera saadud pats pealaele krunniks ja kinnita klambritega. Soovi korral võid lisada kaunistuse, et soeng veelgi efektiivsem oleks.

Tütarlapselik lipsuke ja tunned ennast pilkupüüdva koolitüdrukuna

Veendu, et sul oleks enne soengu tegemist kõik vajalikud töövahendid käeulatuses — kamm, patsikumm, juukseklambrid ning juukselakk, muidu tuleb sellest üks suur segadus, kui hakkad soengut tehes ringi jooksma ja neid taga otsima. Esmalt kammi juuksed korralikult läbi ja kinnita patsikummiga hobusesabasse, seejärel sikuta kinnitatud juustest pealaele paunake ning jaga see kaheks võrdseks osaks. Hea nipp on seejärel hõõruda natuke juuksegeeli kätevahel, et vormida ilusti hoidev lipsuke. Tõmba lahtijäänud salgud lipsu keskelt taha ning kinnita klambriga. Volüümika lipsu jaoks tee seejärel salgud kaheks ning suru lipsukeste sisse. Kinnita klambriga ja viimistle soeng juukselakiga.

Ükspuha millist variant te ka ei kasutaks, tulemus tuleb oma lihtsuses tõenäoliselt rabav ja ilus sõbrapärva veetmine oma Valentini seltsis jääb kauaks meelde!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles