/nginx/o/2008/02/21/20701t1h247f.jpg)
Ansambli AC/DC fännid andsid Austraalia päritolu rokkaritele põhjust lisada tuurikavasse veelgi turnee USA-osa kontserte, kuna bändi novembris ja detsembris toimuvad kontserdid müüdi välja rekordajaga.
Vancouverist algav maailmaturnee on AC/DC jaoks kaheksa aasta jooksul esimene ja avakontsert müüdi eelmisel reedel välja kõigest nelja minutiga ning nüüd on sarnase edu osaks saanud ka kõik ülejäänud kontserdid, teatab WENN.
Chicago kontsert müüdi välja minutitega ning lisakontsert müüdi samuti nädalavahetuse jooksul välja. Mõlemad New Yorgi Madison Square Gardeni kontserdid müüdi samuti vaid mõne minutiga.
Torontos toimuva esinemise piletid müüdi ära aga kiiremini, kui ühegi teise artisti kontsert kogu Rogers Centre – nimelise hiigelkontserdipaiga ajaloos.