Ott Leplandi fänniraamat annab noortele võimaluse lauljaks õppida

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
R2 Aastahitt 2009 - Ott Lepland
R2 Aastahitt 2009 - Ott Lepland Foto: Jelena Rudi

Äsja ilmus kirjastuselt Pilgrim Eesti esimene fänniraamat «Lubage mul olla. Ott Lepland.», alapealkirjaga «8 kuud superstaarina». Raamatu müügitulust läheb osa Ott Leplandi stipendiumifondi, mis võimaldab paaril noorel WAF muusikakoolis laulmist õppida

«Tean omast käest kui oluline on noorel lauljal edasiarenemiseks saada korralikku õpetust ja mul on väga hea meel, et fänniraamatul on heategevuslik külg. Ootan põnevusega konkurssi, et paar suure potentsiaaliga noort laulutalenti välja valida,» räägib raamatukangelane Ott Lepland, kelle sõnul on fänniraamat avameelne vaade tema ühe eluperioodi telgitagustesse. Autor Kirke Ert on kogunud raamatusse lisaks Oti kogemustele ka tema sõprade ja kaaslaste jutustused.

«Ma arvan, et Ott on mu sadadest õpilastest kõige andekam,» arutleb WAF kooli õpetaja Maiken ja lisab: «Ta on musikaalne ja väga töökas – see on kooslus, mis viib tippu. Ott on täielik oma ala fänn ja see on ka üks tema edu alustalasid. Mida rohkem on entusiasmi, tahtmist ja töökust, seda suuremad on võimalused saada väga heaks lauljaks.»

Raamatu «Lubage mul olla. Ott Lepland.» tuludest läheb osa Ott Leplandi stipendiumifondi, et pakkuda õppimisvõimalust paarile noorele, kes saavad WAF muusikakooli sisse aga kelle perel pole majanduslikult võimalik õpinguid toetada.

Ott Lepland jagab autogramme neljapäeval, 9. detsembril kell 19.30 Tallinnas Solarise keskuse Apollo raamatupoes ja reedel, 10. detsembril kell 21.00 Tartus Tasku keskuse Rahva Raamatus.

Märksõnad

Tagasi üles