K, 29.11.2023

Läti staar Triana Park esitleb Tallinnas enda akustilist kava

Meisi Volt
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Veebruari esimesel kolmapäeval esineb Tallinnas lokaalis Kivi Paber Käärid Läti hetke üks kuumimaid bände, alternatiivroki täht Triana Park.

Triana Park on üks huvitavamaid muusikalisi fenomene Balti riikides, kes on teinud palju ebatavalisi ülesastumisi televisioonis, erinevatel live-kontsertidel ja vabaõhufestivalidel. Muusikakriitikud on kollektiivi kirjeldanud kui segu Red Hot Chilli Peppersi'st, Björk'ist ja Led Zeppelinist, seda suuresti liikmete erineva muusikamaitse ja mõjutajate poolest, leides, et see on kindlasti üks originaalsemaid esinejaid Euroopas.

Foto: promo

Kollektiiv on esinenud erinevates maailma paikades - alustades Balti riikidega ning lõpetades Suurbritannia, Prantsusmaa, Ameerika Ühendriikide, Kanada ja Türgiga. Eesotsas karismaatilise lauljanna Agnese Rakovskaga on Triana Parki laivid meeldejäävad, kaasahaaravad ning vürtsitatud põhjamaise huumoriga.

Triana Park astub Tallinnas üles Acoustic Moon Sessions akustilise kontserkavaga. «Eesti on meid siiani väga soojalt vastu võtnud ning otsustasime sedasi akustilise kavaga ka Tallinnas esineda. Kontsert saab olema pehmem ja intiimsem - esitame loomingut tavapärasest erinevas võtmes ning meiega ühinevad lavale ka tšellist ja klahvpillimängija,» paljastab bändi bassist Kristaps Erglis, mida õhtult oodata.

Foto: promo

Kontserdi algus on 20:00 ning pileteid hinnaga 5€ on võimalik soetada kohapealt enne kontserdi algust. Lisainfo leiab Facebookist

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles