Anu Saagim: Eesti naised on teinud hoogsaid kannapöördeid

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Anu Saagim; "Olen üle prahi!"
Anu Saagim; "Olen üle prahi!" Foto: Jelena Rudi

Ajakiri Nädal uuris, millised aasta 2010 sündmused rõõmustasid ja kurvastasid saates «Ilus ja lõbus 2010» võistlejaid. Anu Saagim rõõmustas euro tuleku üle ja kurvastas krooni mineku pärast.

 «Rõõmusõnum on kindlasti euro tulek ja see, et keskealised Eesti naised on teinud hoogsaid kannapöördeid. Näiteks Kati Murutar jäi mehest  - Robinson - ilma ja sai kohe teisele - Murdmaale - mehele. Vilja Savisaar siples välja Edgari võrgust ja leidis oma unelmate printsi, Liis Tappo vahetas miljonäri miljardäri vastu,» Anu Saagim.

Lõppeva aasta meeldejäävaimaks ürituseks oli Saagimi meelest  «Ühtne Eesti.»

«Kurb sündmus on oma kauni krooni manalateele minek, kehv koht Eurovisioonil, nutune seis tööturul ja pungilegend Tõnu Trubetsky hiilgus ja viletsus.»

«Ja veel tahaks lisada klassikalisel ilmateemal - ilmad on nüüd lõpuks muutunud sellisteks, nagu peavad. Suvi on suvi ja talv on talv ehk siis täpselt nii, nagu nad olid siis, kui mina veel laps olin. Ja see on imetore!»

«Ilus ja lõbus 2010» täna õhtul kl. 20:00 Kanal 2s

Tagasi üles