T, 5.12.2023

Piletmäng: võida pääsmed Endla esietendusele!

Andris Tammela
, 24tundi tegevtoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Endla teater

Pärnu Postimees ja vabaajaportaal 24tundi.ee jagavad igal nädalal Pärnu meelelahutusürituste priipääsmeid.

Teisipäeval, 14. detsembril jõuab Endla teatri lavale laste jõulutükk “Timbulimbu ja talv”.

Lugu räägib tüdrukust, kes armastab väga talve. Ta ootab lund, sest lumeta talve pole ju olemas, aga asjad on seekord kummaliselt viltu: kalendri järgi on talv küll käes, aga lund ei tule ega tule. Timbulimbu aimab halba. Ta võtab kokku oma lemmikmänguasjadest meeskonna ja asub seiklusrikkale teekonnale lund otsima.

Loosime “Timbulimbu ja lumi” esietendusele välja 2x2 pääset!

Võitmiseks vastake õigesti küsimusele “Kes on see tuntud animatsioonikunstnik, kes on lavastuse “Timbulimbu ja talv” kujundaja?”.

Vastuseid märgusõnaga “Endla” koos vastaja andmetega (telefoninumber, e-posti aadress ja täisnimi) ootame kolmapäevaks, 8. detsembriks piletimängu e-posti aadressil melu@parnupostimees.ee või postiaadressil “Piletimäng”, Pärnu Postimees, Rüütli 14, 80010 Pärnu.

Eelmise mängu küsimuse “Kas Koit Toome võitis Kanal 2 saate “Tantsud tähtedega” koos Kaisa Oja või Kerttu Tänavaga?” õige vastus on Kerttu Tänav.

Reedel lähevad koos kaaslasega Pärnu kuursaali Koit Toomet vaatama Janika Kalja, Janne Kniga ja Aliina Iva.

Kõiki võitjaid ootab toimetuses plaatki.
 

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles