E, 29.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Laura Remmeli vilkuvate porgandite trio avab reedese NO99 jazziklubi 2016. aasta

Elu24
Facebook Twitter
Comments
Laura Remmeli plaadiesitlus, Joel-Rasmus Remmel ja Laura Remmel
Laura Remmeli plaadiesitlus, Joel-Rasmus Remmel ja Laura Remmel Foto: Erlend Štaub

Reedel avab Teater NO99 jazziklubi 2016. aasta Carrot Lights ehk Laura Remmel, Joel Remmel ja Kaspar Kalluste. Oodata on põnevat vabaimprovisatsiooni, jazzi ja popi hõngu. Kontserdil astub trioga lavale ka kitarrist Paul Daniel. 

Carrot Lights ehk vilkuvate porgandite trio koosneb kolmest innukast tegelasest, kes viljelevad improvisatsioonilist muusikat, mida, kui tahta, võib kategoriseerida jazzi, popi ja vabaimprovisatsioonisegulise muusikažanri alla. Joel-Rasmus Remmel (klaver) ja Kaspar Kalluste (trummid) on tuntud kui Noore Jazzitalendi omanikud ning mõlemad on käinud täiendavalt õppimas Rootsis Göteborgi ja Malmö ülikoolides. Joel Remmel trio on välja andnud kaks albumit – «Lumekristall» ja «More Than Fishermen» – ning Kaspar Kalluste on Ott Leplandi bändi üks juhtfiguure ning lugude sepitsejaid.

Foto: Sohvi Viik

Laura Remmel on täiendanud oma õpivaramut nii Ameerikas, Saksamaal kui ka Hollandis. Lisaks jazzmuusikale on ta tegev ka popmuusika vallas, olles viimase 10 aasta Eesti mängituim artist raadiojaamades. Oma muusikaga on jõutud esineda nii Saksamaal, Hollandis, Leedus, Prantsusmaal, Luxemburgis kui ka Belgias.

Liikmed:

Joel-Rasmus Remmel – klaver

Kaspar Kalluste – trummid

Laura Remmel (Põldvere) – vokaal, elektroonika

Paul Daniel - kitarr

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles