K, 29.11.2023

Ae, metalisõber! Klubis Tapper esineb legendaarne Cannibal Corpse

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kõdu ja hävingu-hõngulise Cannibal Corpse`i vihane solist George «Corpsegrinder» Fisher Hollywoodis.
Kõdu ja hävingu-hõngulise Cannibal Corpse`i vihane solist George «Corpsegrinder» Fisher Hollywoodis. Foto: Liis Treimann

Eestis tegutsev, peamiselt metalmuusika agentuur ja kontserdikompanii Bad Promotions Estonia tähistab oma esimest sünnipäeva, mida tähistatakse klubis Tapper koos legendaarseima metalbändi Cannibal Corpse'iga. 

Reedel, 22. aprillil esineb klubis Tapper maailma kuulsaim death-metali ansambel Cannibal Corpse Ameerika Ühendriikidest. 

1988. aastal sündinud Cannibal Corpse on pea kolmekümne tegutsemisaasta jooksul saavutanud legendaarseima «underground» bändi staatuse. Arvestades, et tegemist ei ole kunagi olnud peavoolu muusikaga, on Cannibal Corpse müünud üle kahe miljoni plaadi, avaldanud 13 stuudioalbumit, leidnud omale «die hard» fännibaasi üle maailma ning sellega välja vihastanud väga paljusid, võib Cannibal Corpse pidada kompromissitult maailma edukaimaks ja tõsiseltvõetavamaks metalbändiks. 

Kui veel lisada, et nende laulutekstid räägivad peamiselt surmast ja laibakäitlemisest selle kõige verisemas ja ligasemas võtmes, siis pole ime, et skandaalid on bändile kõike muud kui võõrad. Senaator Bob Dole süüdistas asepresidendiks pürgides Cannibal Corpse'i oma naise traumeerimises ja Ameerika noorsoo allakäigus. Ühel hetkel olid Austraalias keelatud kõik nende plaadid ning Saksamaal ei tohtinud bänd kuni aastani 2006 esitada lugusid kolmelt albumilt, teiste seas ka plaadilt «Tomb of the Mutilated», mille tuntuimat lugu «Hammer Smashed Face» mäletatakse eelkõige filmist «Ace Ventura: Pet Detective». 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles