T, 5.12.2023

Heavy metali kuningas Manowar annab Eestis lisakontserdi

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Manowar
Manowar Foto: Sebastian Konopka © 2015 Magic Circle Entertainment

Piletid Manowari 8. veebruari kontserdile Rock Cafes müüdi välja kuu enne kontserdi toimumist. Bändiliikmed on Eesti fännide aktiivsusest väga meelitatud ning otsustasid teha lisakontserdi. Selleks andis võimaluse tuuril ootamatult tekkinud vaba kuupäev 10. veebruaril. Piletid 10. veebruari lisakontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades.

Manowari bassimees ja bändi liider Joey DeMaio ütles Eesti fännidele saadetud tervituses, et bänd saabub tagasi Eestisse ja annab siin ka teise kontserdi. «Eesti fännid näitasid taaskord taset! Kohtume 10. veebruaril Tallinnas Rock Cafes.» 

Manowar on 1980. aastal loodud USA heavy metal bänd, kes on peamiselt tuntud oma lüürika poolest, mis põhineb fantaasiamaailmal (mõõgad, nõidused jne). Bändi loojaks on bassimees Joey DeMaio, kes toona töötas Black Sabbathi püro- ja bassitehnikuna.

1984. aastal püstitas Manowar Guinnessi rekordi kui kõige valjem bänd maailmas, selle rekordi on nad hiljem kahel korral ise ületanud. Lisaks kuulub bändile maailmarekord kui «kõige pikem heavy metal kontsert», kui nad esinesid 2008. aastal Bulgaarias järgemööda 5 tundi ja 1 minuti.

Manowar pole kunagi olnud väga kuulus oma kodumaal, seevastu on neil Euroopas, Jaapanis ja Austraalias meeletult lojaalseid fänne. Bänd on ilmutanud 13 stuudioalbumit, mida on üle maailma müüdud rohkem kui 9 miljonit koopiat.

Manowari esinemised on tuntud kui väga energiarohked kontserdid, millest iga fänn saab kogemuse elu lõpuni.

Manowari kuuluvad: Joey DeMaio – bass ja klahvpillid, Eric Adams - vokaal, Donnie Hamzik - trummid, Karl Logan – kitarr, klahvpillid

Piletid Manowari kontserdile hinnaga alates 69 eurot on müügil Piletilevi müügipunktides, koduleheküljel ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Kõik Manowari tulihingelised fännid, kel on olemas Manowari 8. veebruari kontserdi pilet, saavad 10. veebruari kontserdile osta pileti hinnaga 49 eurot. Kontsert on vanusepiiranguta.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles