P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Politsei plaan «pühapäevatarvitajatele» SMSe saata tekitab sotsiaalmeedias hämmeldust

Elu24
Facebook
Comments
Uimastitarvitajad hakkavad saama politseilt umbes sellise tekstiga sõnumeid.
Uimastitarvitajad hakkavad saama politseilt umbes sellise tekstiga sõnumeid. Foto: Pm

Politsei plaan hakata sellel aastal saatma uimastite «pühapäevatarvitajatele» telefonidesse hoiatavaid tekstisõnumeid tekitab sotsiaalmeedias elavat vastukaja. 

 

Eesti Politsei pole küll veel kinnitanud meie võimalikku koostööd neile sõnumite kirjutamise osas, aga loodame, et saame siiski mõned sms-id headele aga lohakatele kodanikele veel enne õhtut välja saadetud.

Posted by Müürileht on Thursday, January 7, 2016
 

Rahu, ainult rahu. Pole mõtet vihastada. Tundub, et terve mõistus on hiljuti solgitorust alla lastud ja lootust paremale...

Posted by Jan Uuspõld on Thursday, January 7, 2016

«Tekstisõnumeid hakkavad saama need inimesed, kelle nimed on läbi käinud uimastitega seotud menetlustest ja kelle kohta politsei teab, et nad on ostnud diilerite käest uimasteid. Menetluse käigus politsei alati kõigi osapoolteni ei jõua ning sõnumite saatmise eesmärk ongi anda sõnum, et politsei on asjast teadlik ja selline tegevus ei ole mõistlik,» ütles politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Helen Uldrich Postimehele.

Tekstisõnumeid hakkavad saama need inimesed, kelle puhul on politsei uimastite ostmise või tarvitamise kindlaks teinud. Uldrichi sõnul on välistatud, et ehmatava sõnumi saab mõni inimene, kelle kohta on keegi menetluse käigus pahatahtlikkusest valeinfot andnud.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles