ELU24 LIVE/ Tanel Padar & The Sun võttis aasta kokku muusika ja huumori saatel

Pööripäeval, 22. detsembril oli Postimehe eetris 6 tundi ja 4 minutit kestev otsesaade, mis võttis meeleolukalt kokku 2015. aasta suursündmused koos tuntud saatekülalistega. Vaatajani jõudsid intrigeerivad teemad ja seninägemata videolood! Sel puhul kutsus Elu24 live omale külla Tanel Padar bändiga The Sun, et koos aasta muusika saatel kokku võtta.

Taneli sõnul veedab bänd oma jõulud perekeskis ning sama käib ka aastavahetuse kohta: "Kui meile just üüratut summat ei maksta, veedame aastavahetuse ka perekeskis, sest ma olen aastavahetust 15 aastat sõpradega tähistanud ning nüüd ma võin seda oma elukaaslasega teha." Siiski lähevad Tanel Padar ja tema sõbrad enne aastavahetust pisikesele tuurile.

FOTO: Viktor Burkivski

Ansamblile Tanel Padar ja The Sun on 2015. aasta olnud ülimalt tegus tänu kevadel ilmunud kauamängivale “Ma näen sind”, populaarsele telesaatele “Tanel Padar ja sõbrad”, sügisel ilmunud samanimelisele albumile ning kümnetele ja kümnetele kontserditele üle Eesti. Band võtab oma aasta kokku viimaste kontsertidega Tartus, Tallinnas ja Pärnus.

“Meil on sellega seoses mõned uudised,” räägib Tanel Padar. “Esiteks on kiitva sõnumiga uudis Pärnu inimestele, et tänu sellele, et pärnakad on suured The Suni sõbrad ja tahavad meid jätkuvalt näha, on Pärnu kontsert välja müüdud. Õnneks nägime seda ohtu ette ja planeerisime Tartusse 27.12 lisakontserdi ning kõik kes soovisid tulla meile külla Pärnusse, saavad koos oma sõpradega võtta ette väikese sõbraliku autosõidu Tartusse. Teine sõnum on see, et meiega Pärnus koos esinev Sepo Seeman astub meiega koos lavale ka Tallinnas - et oleks ikka uhkem ja toredam! Nii on Tallinnas laval Tõnu “Tõun” Timm, Jaanus Nõgisto, Sepo Seeman ja Ivo Linna.”

FOTO: Tairo Lutter

Lisaks paneb laulja kõikidele huvilistele südamele tõsiasja, et jätkuvalt pole ükski kontsertsaal Eestis veel piiramatu mahutavusega: “See on vist küll igal aastal täpselt samamoodi - ootadakse piletite ostmisega kuni viimase hetkeni ja siis ollakse pettunud, et kontsertelamuse saamiseks tuleb ette võtta sõit kuskile kaugemasse linna või siis üldse ilma jääda, sest piletid kodu lähedasele kontserdile on otsas. Head sõbrad, kui teil on veel piletid ostmata aga soov on Tanel Padar & The Suni koos sõpradega laval näha, siis palun ärge jätke piletite ostmist viimasele hetkele - sest nii ei pruugi te üldse meid näha,” lõpetab Padar.

Tanel Padar & The Sun reisisid sel suvel mööda kaunist Eestimaad ning sellest ettevõtmisest sai üks meeleolukas ja südamlik teekond täis uusi ja vanu sõpru, head muusikat ning põnevaid kogemusi. Tänu reisiseltskonda saatnud kaameratele võis sellele teekonnale kaasa elada terve sügise vältel TV3 ülipopulaarse saatesarja “Tanel Padar ja sõbrad” vahendusel. Kuna talveks jäi koostegemisest hinge väike igatsus, otsustati seda muusikalist teekonda oma sõpradega veel korrata.

FOTO: Viktor Burkivski

Pileteid saab osta veel:

27.12 kell 15.00 toimuvale kontserdile Tartus Vanemuise kontserdimajas, kus külalistena laval Eeva ja Villu Talsi ning Ivo Linna

27.12 kell 19.00 toimuvale kontserdile Tartus Vanemuise kontserdimajas, kus külalistena laval Eeva ja Villu Talsi ning Ivo Linna

28.12 kell 19.00 toimuvale kontserdile Tallinnas Nordea kontserdimajas, kus külalistena laval Tõnu Timm, Jaanus Nõgisto, Sepo Seeman ja Ivo Linna

Tagasi üles