Buda mungast sai naissoost seksikas pesumodell

Inna-Katrin Hein
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: SCANPIX

Mimi Tao oli kuus aastat Tai buda kloostris mungaks, enne kui temast sai oma riigi üks tuntumaid pesumodelle.

Transsooline Tao muutis oma elu täielikult paari aastaga, edastab Daily Mail.

Erakooli haridusega ja rangest katoliku perest pärit Mimi Tao kandis varem nime Phajaranat Nobantaona ning ta tundis, et on teistest erinev. Selle tõttu valis ta 12-aastasena budistliku kloostri ja mungaks saamise.

Nobantaona elas kuus aastat kloostris väga lihtsat elu, kuid samas jäi tal aega järele mõelda, mida ta tegelikult soovib.

Mehena sündinud Phajaranat Nobantaona tundis juba üsna varajases eas, et ta on naissoost.

«Lapsena tahtsin olla tüdruk, hakkasin kandma tüdrukute riideid ja vastavalt käituma,» meenutas nüüdne naine.

Teismelisena hakkas ta salaja kohtuma teiste poistega, kes samuti tundsid end tüdrukuna. Nad proovisid tüdrukute riideid ja tegid meiki ning korraldasid sõpruskonnas isegi moedemonstratsioone.

Tao hakkas võtma hormoontablette lootuses, et tal hakkavad rinnad kasvama, kuid ema sai selle jälile.

Pere saatis noormehe kloostrisse järele mõtlema ning just seal tundis ta, et naiseks olemine on tema jaoks õige tee.

Ta lahkus kloostrist ja temast sai esmalt kabareetantsija, millele järgnes modellitöö. Ta tegi läbi rea operatsioone ja ta võtab seni ravimeid.

Kui ta modellina alustas, siis teda hoiatati, et transsoolistel modellidel on raske läbi lüüa. Tao aga ei kaotanuid eesmärki silmist ning nüüdseks on ta Tais, kuid ka välismaal teada-tuntud modell.

Modelli sõnul ta ei välista, et ühel päeval läheb ta tagasi kloostrisse.

«Tulevikku ei tasu ette ennustada. Kui maine elu mind täiesti ära tüütab, võin uuesti kloostrisse minna. Erinevatel eluetappidel tehakse erinevaid asju,» nentis Mimi Tao.

Pilte vaata siit

Tagasi üles