AASTALÕPP POSTIMEHEGA: Säravad saatekülalised ja otseülekanded

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pööripäeval, 22. detsembril on Postimehe eetris 6 tundi ja 4 minutit kestev otsesaade, mis võtab kokku 2015. aasta suursündmused koos tuntud saatekülalistega. Vaatajani jõuavad intrigeerivad teemad ja seninägemata videolood! Nüüd kogu saade videoaknast järelvaadatav.

15.21

Päike loojub, lipp langes ja Postimehe otsesaade saab sellega läbi.

Foto: Ekraanitõmmis

15.20

Eesti lipu seadus on väga demokraatlik, kui inimene leiab, et on piisavalt tähtis päev, siis võibki lipu heisata. Jõulud ei ole küll lipupüha, aga kes soovib võib heisata selle siiski.

15.19

Kasutatud lipud arhiveeritakse, pannakse karpi ja need lähevad kingituseks. 

15.18

Inimesed jälgivad hoolega, millal lipp heisatakse. Alates aastast 1989 on peetud arvestust lippude üle, praegu on tornis 145. sinimustvalge lipp. 

15.16

Ilmaolud võivad tornis olla väga ekstreemsed, aga lipp ei ole kunagi heiskamata jäänud. Lipust räägivad Liis Velsker ja Argo Koppel.

Foto: Ekraanitõmmis

15.16

Kohe varsti hakkab loojuma päike ja langema hakkab lipp Pika Hermanni tornis. Otsepilt lähebki Toompeale tornitippu.

15.14

Anu pressib välja EKA tudengitelt kuuse endale kingituseks ja paneb neile hindeks viis plussi. Noored kunstnikud on Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri esimeselt kursuselt Aadam Kaarma, Karolin Kaup, Heleri Koltšin, Elise Kroos. Graafilise disaini osakonnast oli kaasa võetud Vello Lutter.

15.13

Anu leiab, et tegemist on siiski ainulaadse kuusega. Vorstid sobivad nii jõuludeks kui ka jaaniks. See kuusk sobib aasta läbi kasutamiseks. 

15.12

Priit pani hindeks kahe ja koju ta seda ei viiks. Standardid on tagasihoidlikud ja lihtsad. Sümbolid on peidus, neid tuleb osata näha. Lähtusime ruumist ja kohast. 

15.09

Mis on saanud kunstitudengite kuusest? Priit küsib, kas see ongi kuusk?

Foto: Ekraanitõmmis videost

15.06

Päevaintervjuude parimad palad