L, 1.04.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kes kardab Evelin Ilvest? Arvamusliidrid ei julge proua Ilvese teemat kaamera ees lahata

Elu24
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Halloween Tallinna vanalinnas.
Pidu oli taevani ka vanalinna popis lounge`is Suhkrumoll. Anu Saagim SUHKRUMOLL`IS
Halloween Tallinna vanalinnas. Pidu oli taevani ka vanalinna popis lounge`is Suhkrumoll. Anu Saagim SUHKRUMOLL`IS Foto: Erlend Štaub

Evelin Ilves keeldus osalemast saates «5 aastat hiljem», kus eelnevalt intervjuu andnud inimesed lahkavad viimastel aastatel aset leidnud muutusi oma elus. Algselt andis Evelin küll nõusoleku, kuid mõtles ümber vahetult enne saate salvestust.

Foto: Meisi Volt

Evelin Ilvese 5 aasta juhtumisi paluti seejärel kommenteerima suhtekorraldajad Janek Mäggi ja Daniel Vaarik ning meediaekspert Raul Rebane, kes samuti keeldusid, vahendas Kroonika. Raul Rebane anlüüsis hiljuti detailideni küll Edgar Savisaare kõnet - mis siis nüüd juhtus?

Janek Mäggi otsus on mõjutatud ilmselt sellest, et tal on Eveliniga viimasel ajal liiga head suhted tekkinud. Samas oli Mäggi esimeste seas, kes vahetult pärast Evelini suudlusskandaali lahvatamist leidis, et see on paratamatu, kui inimesele meeldib rohkem kui üks inimene... 

Samuti paluti Evelinist rääkivasse saatesse kommentaare jagama Eesti Päevalehe ajakirjanikku Ingrid Veidenbergi. Temagi keeldus, kuna soovib Evelinilt hoopis LPsse aastalõpu intervjuud ning ei soovi proua Ilvesega suhteid rikkuda.

Evelin Ilvese saade siiski ära ei jää. Tema viimase 5 aasta juhtumisi kommenteerivad suhtekorraldaja Ivo Rull ja Elu24 peatoimetaja Anu Saagim.

Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Märksõnad
Tagasi üles