Galerii: Maailmakuulsa mentalisti Lior Suchard´i show Nordea kontserdimajas

Pühapäeva õhtul, 29. novembril toimus meister-mentalisti LIOR SUCHARDi esmakordne esinemine Eestis, Tallinna Nordea Kontserdimajas.

FOTO: Erlend Štaub

Vaatamata maailma kuulsaima telekineetiliste ja selgeltnägija võimetega elegantse šõumehe pingelisele esinemisgraafikule ja suurele populaarsusele kõikidel mandritel, õnnestus Worex Media Groupil kutsuda ta Eestisse esinema.  

FOTO: Viktor Burkivski

Üllatusi täis õhtul sai iga külaline olla tunnistajaks lõbusale, üleloomulikule ja uskumatule šõule ning soovi korral osaleda ka ülemaailmse kuulsusega LIOR SUCHARDi lavapartnerina.

FOTO: Viktor Burkivski

Meister-mentalist ei üritanud enamat, kui muuta kehtivat ettekujutust inimvõimetest ning tema šõu järel ei tundu maailm enam kellelegi endine.

FOTO: Viktor Burkivski

LIOR SUCHARD - uskumatu selgeltnägija ja telekineetiliste võimetega mees elab Tel Avivis.

Tema jaoks on tühiasi peatada kell, painutada pilguga kõveraks metallmünt teie taskus, kusjuures suletud silmadega ning ära arvata rahatähe seerianumber, mille te võtate oma isiklikust rahakotist. Ta ütleb täpselt ära iga täringu numbri ja seepärast on tal ka sissepääsukeeld maailma kõikidesse  kasiinodesse.

FOTO: Viktor Burkivski

Mõelge alati positiivselt, sest te ei või iial teada, kes loeb teie mõtteid! - Just selline on meister-mentalisti loominguline kreedo.

LIOR SUCHARD ise ütleb, et loodus on teda krooninud uskumatu andega, mida ta publikuga meelsasti jagab - tegu ei ole mingil juhul silmamoondamise või tsirkusetrikkidega. LIOR SUCHARD omab üleloomulikke võimeid ja palja mõttejõuga suudab ta korda saata täiesti uskumatuid asju.

FOTO: Viktor Burkivski

Öeldakse, et kõik on müüdav. Kuid kas saab ära osta maailma kõige rikkama inimese tähelepanu?

Kahtlemata mitte. LIOR SUCHARD on korduvalt vapustanud oma võimetega näiteks Bill Gates’i, kellele 2015. aastal Forbes omistas taas maailma dollarimiljonäride reitingus esimese koha. SUCHARD on ka Warren Buffetti, maailma ühe võimsama ameerika ettevõtja ja investori, isiklik nõustaja.

FOTO: Viktor Burkivski

LIORIT teab terve maailm.

Ta on olnud nii Larry Kingi kui president Clintoni külaline. Meister-mentalist on vapustanud oma üleloomulike võimetega Hollywoodi tähti Renée Zellwegerit, Leonardo di Capriot, Arnold Schwarzeneggerit ja paljusid teisi.

FOTO: Viktor Burkivski

Nordea Kontserdimja oli rahvast pilgeni täis. Kohal oli ka tuntud tsirkuseärimees Lauri Viikna koos naisega.

Tuntud maag Uri Geller on nimetanud SUCHARDi oma mantlipärijaks. Paljud Hollywoodi tähed ja tuntud ärimehed peavad temaga enne tähtsate otsuste vastuvõtmist nõu.

Oma üleloomulikest võimetest sai LIOR SUCHARD teadlikuks juba kuueaastaselt ja sellest ajast alates on ta end pidevalt edasi arendanud.

LIOR SUCHARD on oma elust ja võimetest kirjutanud mitmeid raamatuid. Üks tema raamat „Mentalist: kuidas rakendada oma vaimseid võimeid soovitu saavutamiseks” on  tõlgitud ka eesti keelde ja müügil Apollo raamatukauplustes.

Vaata pildigaleriid ja videot!

Tagasi üles