Uskumatu! Erika Salumäe ja Ene Veiksaar pesevad oma musta pesu sotsiaalmeedia vahendusel

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Erika Salumäe ja Ene Veiksaar raamatuesitlusel
Erika Salumäe ja Ene Veiksaar raamatuesitlusel Foto: TV10

Sel nädalal lahvatas üllatav skandaal. Aastaid Hispaanias elanud ja ühist äri vedanud lahutamatud sõbrannad, Ene Veiksaar ja Erika Salumäe tõmbasid oma ärile ja kooselule Hispaanias Denias joone alla. Ja seda üsna drastilisel moel. Nüüd pesevad naised oma musta pesu sotsiaalmeedia vahendusel. 

Foto: TV10

Olümpiavõitja Erika Salumäe väidab, et Ene Veiksaar jätnud talle ühisest ärist lahkudes kosmilised võlad. Ene sõnul olid põhjuseks aga  hoopis Eerika poolne vägivald ja alkoholilembus.

Foto: Naised

Nüüd avaldas Erika Salumäe Facebooki lehel taas oma versiooni inetust loost:

Head Facebooki sõbrad! Tänases ajakirjanduses sain enda kohta sellist fantaasiat lugeda, et ega endisele ajakirjanikule konkurentsi oska pakkudagi. Minust võidetakse kirjutada ja rääkida mida iganes, aga üks asi on kindel, et ajalugu muuta ja ära võtta ei saa...

Ma arvan et väike huumor sobib siia: inimest ja kärbest saab maha lüüa ajalehega. Mind maha ei löö, ka kärbse lasen ikka lahtisest aknast välja. Ma tänan, kes te mulle imeliste heade soovidega sõnumeid saadate. Aitäh! Positiivsust, eneseusku, tarkust ja tervist!

Tagasi üles