Gunnar Grapsi mälestuskontsert 2015 - Legend elab igavesti!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Gunnar Graps
Gunnar Graps Foto: promo

Reedel, 27. novembril, toimub Radio Mania korraldatav ning juba traditsiooniks kujunenud Gunnar Grapsi mälestuskontsert. Seekord on Grapsi sünniaastapäeva tähistamise toimumispaigaks populaarne muusikaürituste korraldamise koht «Kochi Aidad». 

«Kõigil, kelle hinge on «raudmehe» muusika puudutanud, on võimalus tulla Kochi Aitadesse ja nautida esinejate superesitusi ning laulda ansamblitega võidu Grapsi «Raudmeest»,  «Valgust» ja teisi  rokirahva mällu igaveseks talletunud lugusid . Loodame, et ka sel aastal peetakse vanameistrit sama agaralt meeles nagu eelnevatelgi,» ütles ürituse üks korraldaja Margus Pilt ning lisas, et kontserdi toimumise asukohavahetuse otsus oli samuti tingitud sellest, et anda üritusele uut jõudu ja vaheldust. 

Sel aastal astub lavale ainulaadne eriprojekt, milles spetsiaalselt selleks ürituseks saavad laval kokku legendaarne kitarrist Andres Põldroo, löökpilliguru Andres Oja, rokivokaal Rait «Soku» Sohkin, klahvpilligeenius Avo Ulvik ning projekti eestvedaja Jaanus Raudkats, kelle sõnul on neil plaanis üle aastakümnete taaselustada Grapsi Ornamendiaegsed laulud.   Lisaks eelpool mainituile teevad laval oma kummarduse vanameistrile ka ansamblid Kolumbus Kris, Herald, Varaan 2, Superfantastik, Ikevald Rannapi Bänd, Dunghill ning Bluesaurus II, kes astub lavale nii Gunnar Grapsi kui ka hiljaaegu meie seast lahkunud geniaalse kitarristi Nevil Blumbergi mälestuseks. Õhtut alustame aga Mosfilmis 1986. aastal vändatud mängufilmiga «Tam Gde Nas Net», milles peaosatäitjana on Gunnar Graps.

Uksed avanevad kl. 20:00. Esimene ansambel alustab kl. 21:30

Vanusepiirang alates 18.a.

Piletid saadaval Piletilevis ja Statoilides.

Kõige soodsamad fännipiletid müügil plaadipoes Rock Road, klubis Woodstock ja Kochi Aitades.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles