Eesti tüdruku plaat ilmus korraga Mandri-Euroopas, Suurbritannias ja Eestis

Elu24 muusikatoimetus
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Marya Roxx 'Playback Time'
Marya Roxx 'Playback Time' Foto: promo

Marya Roxxi album «Payback Time» ilmus sel nädalal.


Neli aastat tagasi kolis Marya Roxx Eestist Los Angelesse. Marya oli aastaid kirjutanud oma laule ja tema lemmik muusikaks on olnud raske rock ja seda me ka tema rahvusvahelisel debüütalbumil ka kuuleme. Plaat on haarav ja võimas maailmatasemel rock, mis on saanud võimalikuks tänu Marya uutele tutvustele Los Angeleses, maailma ühes muusikakeskuses. Plaadi mängisid sisse ülikõvad muusikud, kes varem olnud muuhulgas Ozzy, Anthraxi, Whitesnake, Billy Idoli ja Alice Cooperi ridades.

Albumi produtsent on absoluutne tipp Kevin «Caveman» Shirley (Iron Maiden, Aerosmith, HIM jne), kellele väga meeldisid Marya kirjutatud laulud ja hääl ja ta leidis kiiresti Marya lugudele ja häälele sobiva soundi. Tulemuseks on maailmatasemel rokiplaat, mis saanud juba välismaal palju kiitust. Näiteks on Saksa ajakiri Rock Hard kirjutanud: «Positiivne üllatus, hämmastavalt hea uus naissoost rokiartist.»

Album ilmus rahvusvahelise plaadifirma Global Music DR2 egiidi alt, kellega Marya sõlmis lepingu tänavu suvel. Plaadil on kümme lugu, millest «21» -nimeline on varem ilmunud singlina. Marya sõnul on plaadi ilmumine Inglise Rocki labeli alt suur etapp edasi tema artistiteel. Töötamine Kevin Shirley ja maailma tippklassi kuuluvate muusikutega andnud superhea tulemuse ja loodab, et see meeldib ka paljudele eesti kuulajatele.

Marya Roxx alustas ka aktiivselt plaadi promomist, näiteks järgmisel nädalal on ta Inglismaal, kus Briti TV-kanal Scuzz TV teeb pika intervjuu ja Marya saab võimaluse juhtida ise tunnipikkust saadet enda valitud videotega. Lisaks ilmus kuulsa raskeroki ajakirja Metal Hammer novembrikuu numbris Marya Roxxi plaadireklaam ja Youtube'ist saab vaadata videoreklaami.
 
Marya Roxx Rebel Wave Tour 2010 raames esines Marya oktoobris Põhjamaad ja Kesk- ja Lääne-Euroopas, kus ta võeti kõikjal palavalt vastu.

Marya Roxx albumil mänginud muusikud:

Marya Roxx - voc
Paul Crook - kitarrid
Scott Mataxas - bass
Derek Sheridan - klahvpillid
Brian Tichy – trummid
Anton Fig-trummid

Märksõnad

Tagasi üles