Kas tõesti on Gertu Pabbo võimeline mõrvaks?

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kristjan Kannukene hakkas sõjaväelaseks, Jana Liisa Johannson osutus juveelivargaks ning mis veelgi hullem... noor superstaar Gertu Pabbo suutis peita oma hirmuäratavaid mõrvakavatsusi!

Seda kõike õnneks vaid üheks meeliköitvaks õhtuks! Nimelt korraldas Kingitus.ee koostöös Mõrvamüsteeriumi ja Nõmme Jaamarestoran Elsaga eile glamuurse mõrvamüsteeriumi, kus Kristjan Kannukene, Gertu Pabbo, Jana Liisa Johannson ja HDTanel pidid hakkama saama täiesti erakordses olukorras ja kehastama 1930ndate Londoni kõrgseltskonna elu. Nad olid astunud rollimängu, kus millelegi risti ette ei lööda.

Foto: Kalev Lilleorg

Vastavalt mängujuhi Katrin Lutsu juhistele ja õnnele sai üheks õhtuks Gertu Pabbost noor rikas lesk Gloria, Jana Liisa Johannsonist kurikaval vargast noorik ning Kristjan Kannukesest lausa leitnant. Õhtu möödus Nõmme Jaamarestoran Elsa tagatoas justkui kriminaalromaanis ning õhtus oli nii intriige, pettusi kui ka reetmist. Lisaks rollimängule oli osalejatel võimalus mekkida ka jaamarestoran Elsa imemaitsvaid sööke.

Foto: Kalev Lilleorg

Mõrvamüsteerium on populaarne seltskonnamäng, milles külalised kehastuvad tegelasteks etteantud stsenaariumis. Igaüks saab endale rolli, mida mängida ning ülesanded, mida rollis õhtu jooksul täita. Üheks ülesannetest on ka mõrv.

Foto: Kalev Lilleorg

Meeleolukas üritus koosneb rollimängust, maitsvast einest ning detektiivistööst. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles