Rulers of The Deep´i 15. sünnipäeva külaliseks on Ambivalent

Rulers Of The Deep

FOTO: promo

Sel laupäeval, 14. novembril tähistab mainekas Eesti elektroonilise muusika duo Rulers of The Deep oma 15. tegutsemisaastat peoga Von Krahlis. Sünnipäeva külalisartistina esineb ametlikul Ovum plaadifirma peol lisaks Meelis Meri ja P.Julmale artist Ambivalent. Visuaale teeb Gh0sT.

Ambivavalent on Ameerika päritolu dj ja produtsent, keda tunnustatakse ülemaailmselt tehnomuusika ringkondades juba üheksa aastat. Tema lugusid on välja andnud tuntuimad technoleibelid nagu Ovum, b, b ja Minus. Ambivalenti kaks plaadifirmat Delft ja Valence on teinud tuntuks seni tundmatud artistid nagu Matrixxman, Vin Sol, GoldFFinch ning Cause & Effect Men.

Meelis Meri, Rulers of The Deepi üks osapooli, põhjendab Ambivalendi kutsumist sünnipäevapeole: «Kõigepealt on Ambivalent hea uus Ovumi artist, kes mängib just meie peo konteksti sobivat tumedat ja fanki-haussi ja tehnot. Teiseks on Ambivalent Ovumi artist ning kuna meie esimene lugu ilmus Ovumi alt, nende muusikaline kontseptsioon sobib kõige paremini meie omaga kokku ja me siiani austame seda leibelit, siis oli valik lihtne.»

FOTO: promo

Eesti üheks läbi aegade edukamaks elektroonilise tantsumuusika artikliks peetava duolugusid ja töötlusi on reliisitud ning mängitud üle kogu maailma. Rulers of The Deepilt on ilmunud kolm albumit: «Next Evolution», «Ready To Go Overground» ja «Untitled Secret», millelt singel «Last Survivor» figureeris nii Cool Cuts Top 20nes kui DJ Magi edetabelites. «Planet Drum» video saavutas kõikides Balti MTV kanalite edetabelites esimese koha. ROTD´i teised tuntumad lood on: «Track One», «Dirty Grooves», «Elu on mu ilu» (figureeris kaks nädalat USA Dance Charti esimesel kohal), «Temptation», «Last Survivor», «3AM» jt. ROTD produtseeris ka 2009.a Birgit Õigemeele albumi «Teineteisel pool».

Rulers of The Deep veab ka pidudesarja ning raadiosaadet Tallinn Express, mis kõlab läbi Raadio 2 eetri laupäeviti 19-21:00.

Laupäeval, 14. novembril esitavad Rulers of The Deep 15. sünnipäevapeol Von Krahlis muusikat Ambivalent (Ovum) ja Rulers of The Deep ehk Meelis Meri ning P.Julm. Visuaalid tagab Gh0st.

Uksed avatakse kell 23:00.

Tagasi üles