Trummi ja bassi superstaar Zardonic naaseb Eestisse uue albumiga

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Zardonic koos Bullet Time'iga Tallinnas Rock Cafes lava taga

FOTO: Facebook

Zardonic – maski taha varjunud artist DJ-puldis, kes hullutab maailma klubisid raskekõlalise elektroonika ja karmide kitarrisämplide seguga. Tema energeetikat kadestab iga rock-bänd! Venetsueelast pärit DJ suudab omavahel miksida selliseid stiile nagu drum’n’bass, black metal, industrial ja minimal techno, nimetades ise oma stiili «heavy EDM-ks».

Trummi ja bassi superstaar Zardonic naaseb Eestisse uue albumiga «Antihero»

FOTO: Poster

FOTO: Poster

Zardonicu nimel on koostööd selliste artistidega nagu Celdweller, Counterstrike, DJ Hype, remiksid industrial bändi Nine Inch Nails ja black metal’i ansamblite Dark Funeral ning Gorgoroth loomingust. 

Tema eksperimentaalse muusika fännide hulka kuuluvad Pendulum ja Dieselboy. Tema tööd platseeruvad nii elektroonilise muusika kui ka raskemuusika hit-paraadide ülemiste riiulite peal ning singel «Bring It On» sai nii võimas, et võeti jõuvõistluse seeria «World Series Of Fighting» ametlikuks soundtrack’iks.

Oma meeldejääva lavalise välimuse tõttu kuulub Zardonic TOP10 DJ-de hulka, kes esinevad kostüümides ning temast on tehtud omanäoline karakter«Warlocks vs Shadows» arvutimängu. 

5. detsembril esitleb Zardonic klubis Tapper oma uut albumit «Antihero».

Populaarne

Tagasi üles