Galerii: Selgus «Eesti Printsess 2015» iludusvõistluse võitja!

Möödunud nädalavahetusel toimus Tallinnas «Eesti Printsess 2015» iludusvõistluse finaal, kus osalesid üheksa neidu erinevatest Eestimaa linnadest. Sel aastal võistlesid osalejad lisaks "Eesti Printsess" tiitlile "TV Start Model" tiitli eest, mis on mõeldud neiule, kes on kõige edukam modellinduse valdkonnas.

FOTO: Destate Media

Finaalinädal oli vaheldusrikas ning nõudis neidudelt palju tööd ja eneseületamist.

Juba esimesed päevad näitasid, et üks kümnest finalistist ei saa ettevalmistusprogrammi nõudmiste ja finaali reeglitega hakkama. Sel põhjusel pidi korraldajafirma Destate Republic ta kahjuks  diskvalifitseerima.

FOTO: Destate Media

Ettevalmistusnädal algas hubases Tallinna kohvikus Deja Vu, kus toimus neidude esimene kokkusaamine ja tutvumine.

Endine modell ja miss, ja praegune produtsent ning rahvusvaheliste konkursside kohtunik Ireni Erbi rääkis finalistidele avaliku elu reeglitest, andis individuaalselt nõu stiili ja välimuse osas, seletas, kuidas õigesti suhtuda konkurssi, võitu ning kaotusse. Finaalinädala alguse tähistamist jätkasid neiud mänguga Krabi Bowlingus.

FOTO: Destate Media

Teisipäeval ootas finaliste modellikõndimise meistriklassi tund Destate Republic'u modelliäri koolis, esimese vooru lavastus ja New Day Salongi külastamine, kui neidudele räägiti talvehooaja kätehoolduste tähtsusest ja reeglitest ning tehti mõnusaid taastavaid protseduure.

FOTO: Destate Media

Kolmapäeval pärast modelliäri kooli tunde ootas finaliste esimene tuleproov erikülalistena Thaya Shop&Salongi pidulikul õhtul.

Neiud näitasid punasel vaibal oma defileeoskusi ning osalesid modellidena juuksuri-stilisti Ilja Komarovi moesoengute meistriklassis. Sel õhtul valis salongi omanik Kadri-Triin Truija oma võitja, kes sai "Thaya Lemmik" tiitli ning eksklusiivse käsitöö käevõru - valitud sai Itaaliast pärit efektne kandidaat Cristiana Carduccio.

FOTO: Destate Media

Järgmisel päeval, külastades International Cosmetic Center'it, said neiud kosmetoloogi Anzela Nikolnikavalt konsultatsioone erinevate tüüpide noore naha hoolitsemise kohta, võimaluse esitada oma küsimusi sel teemal ning said tuttavaks Thalion brändi professionaalsete toodetega, mida nad said pärast ka kodus proovida, et oma näonahka finaaliks ette valmistada.

FOTO: Destate Media

Kaks viimast ettevalmistuspäeva veetsid neiud finaalikleite proovides ning aktiivselt õppides finaal-show lavastust.

FOTO: Destate Media

Finaal koosnes mitmest voorust. Nende hulgas oli neljal moe-show'd: esimesena tutvustusvoor teksades ning konkursi T-särkides, seejärel show-lavastus kokteilikleitides, moe-show smart casual stiilis ning klassikaline õhtukleidivoor. Kahes voorus pidid neiud vastama zürii küsimustele, kus nad näitasid leidlikkust ja kindlat meelt züriiliikmete huumorimeele vastu.

FOTO: Destate Media

Kahe peakrooni võitjateks said Hanna-Maria Sell (17) ja Liza Kuhta (17).

Hanna-Maria tunnistati parimaks missinduse suunal ning sai "Eesti Printsess 2015" tiitli. Liza aga oli kõigist ees modellinduse suunal ning sai "TV Start Model 2015" krooni. Teise koha pälvis Elina Pronina (15) ning kolmanda koha Brigita Park (17), kes võitis samuti "Krasotka Lemmik" tiitli Postimehe naisteportaali Krasotka.ee lugejahääletuse baasil.

Kõik võitjad saavad võimaluse esindada Eestit rahvusvahelistel konkurssidel, saada uue agentuuri Erbi Model Management näoks, mis tähistab oma avamist 11. detsembril, ning osaleda avamispeo Future Fashion Faces show'l.

FOTO: Destate Media

Samuti valis Ireni Erbi 2 osalejat, kes said kutse riikliku konkurssi Teen Miss Estonia 2016 otse top 12sse, mille finaal toimub 30. aprillil 2016. Valituks said Elina Pronina ja Cristiana Carduccio.

Elina Pronina pälvis samuti enamiku "lemmik"-tiitleid. Järgnevad züriiliikmed valisid Elina oma brändi lemmikuks: Ilja Komarov - Denis Kovalenko juuksuristuudio esindaja, Alina Moskvina - FDS tantsukooli omanik, Eesti Printsess ametlik fotograaf Karina Teras. Sergio Fashion Group lemmikuks ja reklaaminäoks sai valitud aga Liza Kuhta.

FOTO: Destate Media

"Eesti Printsess 2015" Hanna-Maria Sell tõestas, et on oma krooni, vastutust ning usaldust väärt - juba nädala pärast ta oli valmis esindama Eestit oma esimesel rahvusvahelisel konkursil ning viibib hetkel Sofias, võistlemas tiitlile "Super Model Universe 2015"!

Hoiame Hanna-Mariale pöialt!

Populaarne

Tagasi üles