Moegalerii: Natalja Lille maagilised kauged sfäärid

Embassy of Fashion moeshow - Tallinn Fashion Week 2010 Embassy of Fashion: Aldo Järvsoo, Riina Põldroos, Ketlin Bachmann-Põldroos, Natalja Lill, Ruta Tepp .

FOTO: Jelena Rudi

Aldo Järvsoo, Riina Põldroosi, Ketlin Bachmann-Põldroosi, Natalja Lille ja Ruta Tepi ühine ateljee näitas taas moodi – Tallinna Moenädala raames esitleti reede õhtul kinos Sõprus  Moesaatkonna suur viie-vaatuseline vaatemäng Lost couture.

See oli müstiline vaatemäng viies vaatuses, õhtu täis moodi, muusikat ja filmi. Lavale tulid Natalja Lille maagilised kauged sfäärid. 


Anne & Stiili moe- ja ilutoimetaja Ester Kannelmäe:

Embassy Fashion`i show puhul kadus võime hinnata kollektsioone kui üksteise järel lavale jõudvaid rõivaid. Meeleolu oli nii oskuslikult üles kruvitud, et ei jäänudki muud üle kui alla anda ja disainerite poolt loodud tuleviku-mineviku maailma sukelduda.

Natalja Lille sumedates hallides toonides kollektsioon tekitas koheselt assotsatsiooni ööliblikatega, kes juba oma tiivad lennus auklikuks kulutanud. Lõikeliselt isegi renessanssi külastav kollektsioon oli mõnusaks avapauguks Embassy showle.

Ajakirja „Hooaeg“ peatoimetaja Lenno Vaitovski:

Natalja Lill tõi lavale nööridest mustrite ja ääristega palistatud moeproduktid, lisaks mõjus värskendavalt tärgeldatud heegelduste menüü ja parajasti sümpaatne kogus kudumeid.
 

Embassy of Fashion on moekunsnike sõpruskond, mille juured ulatuvad õpiaega Eesti Kunstiakadeemias. Olles 10 aasta eest lõpetanud ülikooli asutasid nad ühise moeateljee. Aja jooksul on kolitud oma tegemistega lahku ja kokku tagasi, tehtud moodi erinevates koosseisudes, kuid päris lahti üksteisest pole saadud. Nüüd on niidid-nõelad taas ühte kappi pandud Embassy of Fashion nime all.

Vaata Natalja Lille maagilist moekollektsiooni! Kuidas meeldib?

Tagasi üles