T, 26.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Moegalerii: Ketlin Bachmann- Põldroosi karged ja kuninglikud kleidid

Anu Saagim
, peatoimetaja
Facebook
Comments
Embassy of Fashion moeshow - Tallinn Fashion Week 2010
Embassy of Fashion: Aldo Järvsoo, Riina Põldroos, Ketlin Bachmann-Põldroos, Natalja Lill, Ruta Tepp .
Embassy of Fashion moeshow - Tallinn Fashion Week 2010 Embassy of Fashion: Aldo Järvsoo, Riina Põldroos, Ketlin Bachmann-Põldroos, Natalja Lill, Ruta Tepp . Foto: Jelena Rudi

Aldo Järvsoo, Riina Põldroosi, Ketlin Bachmann-Põldroosi, Natalja Lille ja Ruta Tepi ühine ateljee näitas taas moodi – Tallinna Moenädala raames esitleti reede õhtul kinos Sõprus  Moesaatkonna suur viie-vaatuseline vaatemäng Lost couture.

See oli müstiline vaatemäng viies vaatuses, õhtu täis moodi, muusikat ja filmi, kui avale tulid Ketlin Bachmann- Põldroosi kargetes kuninglikes kleitides modellid.

Anne & Stiili moe- ja ilutoimetaja Ester Kannelmäe:

Ketlin Bachman-Põldroos tõi lavale tõelised musta öö printsid. Pitsi ja siidilindiga oskuslikult läbi komponeeritud jakid, korsetid ja kleidid viisid maailma, kus pole kunagi valgust nähtud. Ja kuigi kõik rõivad olid üdini romantilised, meenus atmosfäärilt hoopiski ulmeline Blade Runner. Võib-olla olin ma selleks hetkeks juba liiga palju moodi näinud. Publiku suust kuulis naudinguhõiskeid vohavate tüllseelikute lavale sahisedes.

Ajakirja „Hooaeg“ peatoimetaja Lenno Vaitovski:

Kui detailidesse süveneda, mida KBB kollektsiooni luues kahtlemata teinud oli, võib leida üligeniaalselt kroogitud, volditud ja seejärel kokkuõmmeldud paelu, mis mõjuvad täisväärtuslike mustritena.

Teiseks avaldasid muljet dramaatilised kooslused pitsidest, musta värvi erinevatest tekstuuridest ja plisseerkangast elemendid. Publiku hulgast kostus kandmissoovidest kannustatud kahinaid.
 

Embassy of Fashion on moekunsnike sõpruskond, mille juured ulatuvad õpiaega Eesti Kunstiakadeemias. Olles 10 aasta eest lõpetanud ülikooli asutasid nad ühise moeateljee. Aja jooksul on kolitud oma tegemistega lahku ja kokku tagasi, tehtud moodi erinevates koosseisudes, kuid päris lahti üksteisest pole saadud. Nüüd on niidid-nõelad taas ühte kappi pandud Embassy of Fashion nime all.

Vaata Ketlin Bachmann- Põldroosi võrratut moekollektsiooni! Kuidas meeldib?

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles