Vaata! Vaidlus keskkonnainspektsiooniga läks töötule mehele maksma ligi 10 000 eurot

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

C-Komando: Vaidlus keskkonnainspektsiooniga läheb töötule mehele maksma ligi 10 000 eurot

FOTO: Kanal 2

Täna kell 22:30 on Kanal 2 probleemsaate «C-Komando» keskmes Võrumaal Vagula järve ääres elav Elmer, kes otsustas rajada järve äärde paatide vettelaskmiseks kraavi. Elmer ei osanud arvata, et ühel päeval läheb kraavi rajamine talle maksma arestitud pangakonto ja ligi 10 000 eurot.

FOTO: Kanal 2

Vagula järve ääres elav Elmer Hõrak taastas 2012. aastal paatide vettelaskmiseks kraavi. Enda arvates lõi Elmer paremad tingimused järvele pääsemiseks nii päästeametile, ornitoloogidele kui ka naabritele. Elmeri rajatud kraav olevat ka ainus juurdepääs Võru vallast Vagula järvele. Kuna kraavi kaevamine ei nõua ehitusloa taotlemist, ei näinud ta oma tegevuses midagi ebaseaduslikku.

Tänaseks päevaks on kraavi rajamine järve äärde viinud mehe aga konfliktini keskkonnaameti ja keskkonnainspektsiooniga. Elmeri pangakonto on arestitud ja kogu lugu läheb talle maksma ligi 10 000 eurot. Keskkonnaamet on nimelt veendunud, et tegemist ei ole mitte kraavi vaid hoopis kanaliga ja seeläbi on tegemist ebaseadusliku rajatisega. Elmer usub, et kogu konflikt on aga kättemaks ja ametnike isiklik vaen tema vastu.

FOTO: Kanal 2

Tänaseks päevaks suurtes võlgades ja nõutu mees jagas oma lugu «C-Komandoga».

«C-Komando» on Carmen Pritson-Tamme juhitud Kanal 2 probleemsaade, kus saate meeskond läheb appi lahendama inimeste väga valusaid igapäevamuresid.

«C-Komando» on eetris kolmapäeviti kell 22:30.

Tagasi üles