Moesaadik 2010 on Laura Põldvere!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kristina Viirpalu baroksed sukkpüksid
Kristina Viirpalu baroksed sukkpüksid Foto: TFW

Tallinna moenädal avati tseremooniaga, mille käigus tunnustati Laura Põldveret Eesti moedisaini propageerimise eest.

Graatsiline moeloojate muusa on läbi aastate kandnud laval Aldo Järvsoo, Riina Põldroosi, Reet Ausi, Tiina Talumehe ja paljude teiste loomingut.

Eriline klapp on Laural olnud noorema põlvkonna ühe andekama ja äkilisema moelooja Liisi Eesmaaga. Kes meist ei mäletaks skulpturaalset peeglikildudest Liisi Eesmaa kleiti Laura seljas «Eesti laulu» finaalvõistluse laval?

Eesti Moedisaini Liidu poolt kinnitati Laura Põldvere rinda Tanel Veenre valmistatud moeorden.

Kuid sellega kingitustesadu alles algas! Selle auhinna teeb armsalt südamlikuks ka fakt, et paljud moenädalal osalejad otsustasid anda ka omapoolse panuse Moesaadiku kingipakki. Igal juhul saab Laura Põldvere garderoobis olema nüüd veelgi enam eestimaist moedisaini: Embassy of Fashion'i väike must kleidike, Liina Steini  trükitud retuusid, Kristina Viirpalu sukkpüksid, Piret Ilvese roosa vildist soni, Oksana Tanditi käsitsi maalitud siidsall,  Katrin Kuldma sätendav kootud mütsike, Tallinn Dollsi ehted, Britt Samosoni peapael ja bEsty sukkpüksid.

Eesti Moedisaini Liidu poolt välja antav Moesaadiku tunnustus on mõeldud ühele eriti stiilsele eestlasele, kes on viimastel aastatel olnud kohaliku moe superkandjaks. See on naine, kes pole peljanud olla äkiline ja ekstravagantne - ja mis täna kõige olulisem - eestimaine.
 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles