E, 4.12.2023

«C-Komando» paljastab täna automüügiga tegeleva ettevõtte petuskeemi

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«C-Komando»
«C-Komando» Foto: Kanal 2

Täna kell 22:30 on Kanal 2 probleemsaate «C-Komando» keskmes kasutatud auto ostnud Ene. Naine tagastas auto juba järgmisel päeval müüjale, väites, et sõiduk on katki. Edasi võttis olukord uskumatu pöörde...

Ene ostsis endale kasutatud auto Lasnamäel asuvast ettevõttest ALM Invest. Järgmisel päeval otsustas ta auto müüjale tagasi viia. Ene selgitas, et pärast paarikümmet kilomeetritt auto enam edasi ei liikunud ja autol esineb häirivaid rikkeid. ALM Invest keeldus masinat tagasi võtmast ja selgitas, et naisel tuleb ise remondisumma tasuda.

Edasi soovis Ene kohtumist tema müügilepingu allkirjastanud juhatuse liikmega. Seda talle ei võimaldatud. Naine lahkus, jättes autovõtmed ja sõiduki ALM Investi töötaja kätte. Edasi võttis lugu niivõrd uskumatu pöörde, et naine otsustas abi saamiseks pöörduda C-Komando poole.

Selgus, et inimesi, kes on ALM Investist petta saanud, on väga palju. «Tegemist on Lasnamäel asuva kasutatud autode müüki vahendava firmaga, mis sisuliselt tegeleb komisjonimüügiga,» selgitab saatejuht Carmen Pritson-Tamme.

«C-Komando» on Carmen Pritson-Tamme juhitud Kanal 2 probleemsaade, kus saate meeskond läheb appi lahendama inimeste keerulisi ja valusaid igapäevamuresid – nii juriidilisi, psühholoogilisi kui sotsiaalseid. C-Komando meeskonda kuuluvad oma ala parimad professionaalid.

«C-Komando» on eetris kolmapäeviti kell 22:30, kohe pärast menusarja «Pilvede all». 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles