ETV aastavahetus lubab «Tujurikkuja» tagasitulekut otsesaatena ja põnevaid üllatusi

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Tujurikkuja»: Ott Sepp ja Märt Avandi
«Tujurikkuja»: Ott Sepp ja Märt Avandi Foto: Ülo Josing/ ERR

Ka tänavuse aasta viimasel päeval pakub ETV vaatamiseks meelelahutuslikku ja mitmekülgselt lõbusat programmi, kus jagub nii nalja, naeru, satiiri kui ka mõtlemisainet.

ETV meelelahutustoimetuse juhataja Mart Normet kinnitab, et «Tujurikkuja» tuleb sel aastal ekraanile tagasi. «Ott, Märt ja nende meeskond on ideid nii paksult täis, et nad on lausa plahvatusohtlikud,» rõõmustab Normet. «Rahva Tujurikkuja oli põnev eksperiment, mida aga ei ole võimalik igal aastal korrata.» Nii tulebki tänavune «Tujurikkuja» ekraanile juba harjumuspärases vormis ja kostitab Märt Avandi ning Ott Sepa parima huumoriga.

«Tänavuse «Tujurikkuja» ettevalmistustega ei ole me veel alustanud ja ei kavatse ka. Teeme seekord saate otse ja 100% improviseerime,» ütleb produtsent Erik Moora. «Ei ole õrna aimugi, mida «Tujurikkuja» tänavu rahvale pakub. Alati peaks muidugi ka küsima, mille ta seekord ära võtab,» lisab ta.

Täiesti uue paroodiaprogrammiga, mille pealkiri alles nuputamise, tuleb 31. detsembril eetrisse Kinoteater, kelle taha koonduvad mitmed noorema põlvkonna hinnatud teatritegijad.

«Kinoteater tuleb aastavahetuseks välja oma spetsiaalse programmiga, kus astuvad üles Priit ja Märt Pius, Henrik Kalmet, Tõnis Niinemets, Kaspar Velberg ja terve rodu üllatuskülalisi. Oodata on paroodiaid, sketše ja nalja, muuhulgas iseenda aadressil,» lubab stsenarist Paavo Piik.

«Aastavahetuse programmis on tulemas veel mitmeid üllatusi, millest täpsemalt mõne aja pärast,» lubab Mart Normet.

Paraku on Eesti Televisioonil kurb sõnum «Edekabeli» fännidele - nende lemmiksaade ei jõua tänavu ETV eetrisse. «Sel aastal peame tegema ruumi uutele tulijatele,» räägib Mart Normet. «Soovime Henrikule ja tema meeskonnale jõudu ja jaksu ning rõõmsate jällekohtumisteni tulevikus.»

ETV meelelahutuslikult lõbus, kaasahaarav ja huumorist pungil aastavahetusprogramm on ekraanil 31. detsembril.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles