T, 26.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Bändid, tuld: Bändomaania 2016 kutsub osalema

Elu24
Facebook
Comments
Voice of Voices
Voice of Voices Foto: Rene Suurkaev

Alanud on registreerumine mõned muudatused läbinud Pärnu linna ja maakonna noortebändide konkursile Bändomaania 2016. Konkursil osalemiseks tuleb bändi loomingut tutvustavad demod esitada 12. jaanuariks 2016. aastaks.

Bändomaaniale on oodatud osalema kõik bändid:

a) kelle tegutsemise ja/või proovitegemise kohaks on Pärnu linn või maakond

b) bänd esitab omaloomingut

c) bändi liikmed ei ole vanemad kui 25 aastat

Konkurss toimub kahes voorus:

a) demovoor

b) lõppkonkurss

Foto: Meisi Volt

Demod võib esitada CD-l või saata link e-mailile: bandomaania@gmail.com. CD-d tuua Pärnu Kontserdibüroosse (Nikolai 3, Pärnu) NB! Demol peab olema kaasas ka bändi tutvustav informatsioon (tegutsemisaeg ja -koht, liikmed, toimiv kontakt - telefon ja e-mail).

Finaal toimub taas Endla teatri Küünis, uuendusena pääseb finaali vähem bände.

Pärnu noortebändide konkursi 11. finaalkontsert toimub 21.02.2016 algusega 17.00 ning asukohaks taas Endla teatri Küün. Teatris toimus sündmuse finaal viimati 3 aastat tagasi. Finaali pääseb tavapärase 10 koosseisu asemel sellel aastal 5 bändi.

Foto: Jelena Rudi

«Muudatuse lõppvooru pääsevate bändide arvus tingis eelkõige soov muuta pääs Bändomaaniale atraktiivsemaks. Seetõttu ootame, et juba konkursile laekuvate demode kvaliteet koos bändide enesetutvustuse ja hiljem esinemise ja enesereklaamiga on märgatavalt tõusnud. Pärnus tehakse head muusikat, selles pole mingit kahtlust kuid vajame bände, kes on silmatorkavalt head,» selgitas konkursi projektijuht Risto Tamm.

Foto: Postimees.ee

Bändomaania on Pärnu linna ja maakonna noortebändide konkurss, mille algus jääb aastasse 2006. Tollel aastal alustas Pärnu Kontserdibüroo ja PVX Muusik koostöö tulemusena konkurss Proovikas. 2011. aastast korraldab konkurssi MTÜ Pärnu Kontserdibüroo uue nime Bändomaania all. Proovikast/Bändomaaniast osa võtnud ning tuult tiibadesse saanud: Bedwetters, The Blinking Lights, Sibyl Vane, Facelift Deer, The Boondocks jne.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles