K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna algab Tallinna suurim seintepuhastusaktsioon!

Facebook Twitter
Comments
Baltic Session - seinte puhastamise aktsioon
Baltic Session - seinte puhastamise aktsioon Foto: Baltic Session

Esmaspäeval, 5.oktoobril saab hoo sisse tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Sessioni nädal, mille juhatab sisse võimas seintepuhastusaktsioon Tallinnas. 

Foto: Baltic Session

Täna kell 16 kogunevad tegusad noored Vabaduse platsil, et teha koos midagi kasulikku ja olulist ühiskonna heaks.

Foto: Baltic Session

Kätte haaratakse kindad ja puhastusvahendid ning puhastatakse seinad Tallinnas aadressidel Pronksi 4, Narva mnt 10, Maneeži 7, Mere pst 6, Tartu mnt 13 ja Pärnu mnt 76. 

Foto: Baltic Session

Asukoht/Kellaaeg: 5.oktoobril Tallinnas 16-19.00 (kogunemine kell 16.00 Tallinnas Vabaduse väljaku risti ees olevate treppide juures)

Foto: Baltic Session

Aadressid, kus puhastatakse: Pronksi 4, Narva mnt 10, Maneeži 7, Mere pst 6, Tartu mnt 13, Pärnu mnt 76

Kus linnades veel puhastatakse: Valga, Tapa, Sindi, Kuusalu, Jõgeva, Haapsalu

Foto: Baltic Session

Mis toimub: Seintepuhastusaktsioon leiab aset JJ-Street Baltic Session Street Art Jami raames, mille käigus puhastatakse kesklinna piirkonnas soditud seinad, et muuta meid ümbritsev keskkond ilusamaks ja paremaks ning tõmmata tähelepanu erinevusele illegaalse sodimise ja professionaalse seinakunsti vahel. 

Foto: Baltic Session

Seinte puhastamine annab avalöögi JJ-Street Baltic Sessioni festivalinädalale, mis tipneb 11. oktoobril Nordea Kontserdimajas aset leidva tänavakultuurifestivali finaapäevaga, kuhu on oodatud kõik huvilised!

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles