Kristel Aaslaid tähistab sel reedel bändi Avoid Dave kontserdi raames oma sünnipäeva

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Padjaklubi» tüdrukud said uued korterid. Kristel Aaslaid
«Padjaklubi» tüdrukud said uued korterid. Kristel Aaslaid Foto: Erlend Štaub

Klubis Privé iga kuu esimesel reedel toimuva WTF üritusel astub homme üles Avoid Dave, mille esiliikmed on Taavi Paomets ja Kristel Aaslaid. Viimane tähistab ühtlasi ka oma sünnipäeva alates 20.00 Mono’s ning alates südaööst klubis Privé!

Avoid Dave on üks hetke põnevamaid uusi bände Eestis – see on elektrooniline tantsumuusika. Tegemist on osalt elektroonilise ja osalt täiesti naturaalse muusikaga. Igatahes on see väga eriline asi Eestimaal, ning keegi selles žanris väga ei konkureeri. Kui tehakse elektroonikat, siis tehakse seda tihtipeale üksinda. Avoid Dave on bändi kokku pannud ning teeb seda lives, laval! Bändi kuuluvad Taavi Paomets, Kristel Aaslaid, Martin Petermann, Joonas Mattias Sarapuu.

Foto: Erik Prozes

Üritusteseeria WTF! toob iga kuu esimesel reedel toob publiku ette erinevate klubimuusika stiilide parimad pärlid ja aktuaalseid esinejad kõikidest žanritest. WTF! on vabadus teha kõike seda mis meile ja teile meeldib, olgu siis teemaks d&b, techno, deep house, dubstep või samba! Peaasi, et käed on püsti ja pidu käib!

Lisaks peaesinejatele asuvad WTF! üritusel muusikat valima ka ürituse resident DJ Shromik ning külaline DJ Quest. Klubi Privé uksed avatakse südaööl.

Kui klubi uksed avatakse südaööl, siis juba alates 18.00 on avatud tuliuus baar Mono, mille sissepääs on kohe Vabaduse samba kõrval. Kõik külastajad kes on südaööl Monos, pääsevad otse, piletita, klubisse Privé.

Lisainfo Facebookis.

Tagasi üles