Kadri Simson: arvan, et Savisaar ei anna mitte midagi

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kadri Simson.
Kadri Simson. Foto: Kanal 2

Keskerakonna aseesimees Kadri Simson tunnistas «Radarile» antud intervjuus, et on olnud mitu aastat valmis valitsemisvastutust võtma. Radari küsimusele, millal Edgar Savisaar annab Simsonile erakonna juhtimise võimaluse, vastas Kadri: «Üleüldiselt ma arvan, et Savisaar ei anna mitte midagi.»

Radar jälgis Kadri Simsoni tööpäevi eelmise nädala reedel ja laupäeval. Need olid olulised päevad mitmes mõttes. Reedel tehti Tallinna linnapeale Edgar Savisaarele südame sondeerimine; samal päeval arutas kohus volikogu esimehe Kalev Kallo ametist tagandamist. Laupäeval toimus Keskerakonna volikogu, kus poliitilise kõnega pidi esinema Savisaar, kuid kes seda tervise tõttu ei saanud teha. Selle asemel pidas kõne aseesimees Kadri Simson.

Kadri räägib intervjuus Marii Karellile, et on ammu olnud sisimas valmis peaministriks saama. «Ma olen mitu aastat selleks valmis olnud,» ütleb praegu Riigikogus oma erakonna fraktsiooni juhtiv Simson.

Kuidas avab Kadri Simson oma suhteid Edgar Savisaarega? Millisena näeb ta oma teekonda peaministritoolile ja mida arvavad sellest erakonnakaaslased? Kuidas hindab Kadri Simson peaminister Taavi Rõivast? Neile küsimustele saad vastuse «Radarist», täna õhtul kell 20:30 Kanal 2-s.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles