«Seitsmesed uudised» ootavad lemmikilmateadustajat valima!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Vorstikunn Koit ihkab ilma teadustama
Vorstikunn Koit ihkab ilma teadustama Foto: Ekraanitõmmis TV3Play videost

TV3 «Seitsmeste uudiste» uue ilmateadustaja konkurss on jõudmas lõpusirgele. Kuni reedeni saavad kõik vaatajad kaheteistkümne kandidaadi seast oma lemmiku valida. Võitja selgub rahva ja TV3 žürii otsusel.

Finalistide seas on 6 naist ja 6 meest. Kandidaatideks on Toomas Kolk, Siret Jakobson, Koit Kuusk, Valdik Kask, Hendrik Adler, Kuldar Veek, Mervi Kala, Hille Leiten, Tanel Lepp, Kadi-Maarja Võsu, Stella Rein ja Liis Kliimand. Oma lemmikule saab hääle anda TV3 udiste lehel.

TV3 ilmateadustaja konkursile saatis avalduse ligi paarsada soovijat, kellest läbi esimese sõela pääses 80 ja sealt edasi paarkümmend. Mehi oli neist neljandik, vanus ulatus kooliõpilastest kuni 50aastaste daamideni.

Konkursi võitja selgub reedel, 2. oktoobril rahvahääletuse ja TV3 žürii ühisel otsusel. Uus ilmateadustaja asub uudisteankruks saanud Ingrid Teesalu kohale. 

Tagasi üles