Uus kokasaade otsib osalisi, võitjat ootab 5000 eurot

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Saate «Milline maitse» juht Toomas Luhats
Saate «Milline maitse» juht Toomas Luhats Foto: TV3

Oktoobrikuus toob TV3 ekraanile mängulise toidusarja «Milline maitse», milles igal eestlasel on võimalus osaleda oma retseptiga. Parimat premeeritakse 5000 euroga. Saatejuhiks on Toomas Luhats.

See on võistlus igaühele, kes omab unikaalset või huvitavat retsepti. Saate tegijad rõhutavad, et ei otsi meisterkokku, vaid inimest, kes teab ühe suurepärase toidu valmistamise saladust ning on valmis seda teistega jagama. See võib olla enda leiutatud retsept, ammune peretraditsiooniks olnud toit või midagi klassikalist, millele on lisatud originaalne koostisosa, mis valmiva omanäoliseks muudab.

Foto: TV3

«Milline maitse» osalejale on vaid üks kriteerium – ta peab suutma oma toitu ise valmistada. Võitjat ootab lisaks aule ja kuulsusele 5000 eurot preemiaraha! Ning tema retsept ei jää sahtlipõhja tolmu koguma, vaid saab üle Eesti kuulsaks, selle järgi valmistatud toit läheb müüki Selveri toidupoodide ketti.

Saates osalemiseks täida ankeet SIIN.

Tähtaeg: 20.09

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles