Kadrioru pargis süttivad tuhanded tuled

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kadrioru Park avas 19. juuni õhtul Kadrioru Suvi 2014 hooaja
Kadrioru Park avas 19. juuni õhtul Kadrioru Suvi 2014 hooaja Foto: Viktor Burkivski

Neljapäeval, 17. septembril algusega kell 19.00 toimub Kadrioru pargis suvelõpu festival «Valgus kõnnib Kadriorus 2015».

2015. aastal on festivali alale paigutatud üle 5000 küünla ja tõrviku. Õhtu jooksul astuvad üles ansambel Jäääär koos Ivo Linnaga, ansambel Kruuv ja Untsakad. Kell 22.00 Pillapalu platsil algab tantsulavastus «Ilmuline», mis lõpetab ka 2015. aasta suvehooaja. Etenduse Lavastaja ja koreograaf on Rauno Zubko.

«Külastajatele teadmiseks, et festivali alal on alkoholi tarbimine keelatud,» ütles Kadrioru pargi juhataja Ain Järve. «Et festivali külalistel oleks sügiseses pargis kergem orienteeruda, riputatakse puudele ja seintele suured festivali kaardid.» Valgusfestivali kaardiga  saab interneti vahendusel tutvuda Kadrioru Pargi kodulehel alates 15. septembrist. Rohkem infot leiate ka Facebookist.

Tagasi üles