Galerii: põneva teleseriaali «Mustad lesed» esilinastus

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

11. septembril jõuab ETV ekraanile värske kvaliteetsarja «Mustad lesed» esimene episood, mis rabab põnevuse ja elutruudusega ning pakub vaatajale võimalust samastuda peategelaste dilemmade, kahtluste, murede ja rõõmudega. Kolmapäeval, 9.septembril toimus kinos Artis meeleolukas esilinastus, kus olid kohal nii näitlejad kui kaadritagused võtmeisikud.

Värske sarja «Mustad lesed» peaosades mängivad Hele Kõrve, Inga Salurand, Anne Reemann, Märt Avandi, Mait Malmsten, Tiit Sukk jpt. Sarja režissöör on Andres Puustusmaa, produtsent Anti Reinthal.

Kui kolm keskealist naist jõuavad arusaamiseni, et elu abikaasade seltsis on muutunud väljakannatamatult piinavaks, näib võimalik vaid üks, kuid see-eest ootamatu variant - meestest tuleb vabaneda. Mõeldud, tehtud, kuid südamel kergem ei hakka - hoopis vastupidi.

Sari põhineb edukal Soome formaadil «Mustat lesket». Eesti vaatajate jaoks on sarja tegevustik toodud kodumaisesse keskkonda ja temaatikasse. Võib juba ette öelda, et juba esimene osa hoiab põnevust üleval kõvasti.

Sarja käsikirja autorid on Laura Suhonen, Paula Mononen ja Johanna Hartikainen, eestlaste jaoks kohandas selle Veera Marjamaa.

Ühtekokku jõuab vaatajateni 12 episoodi.

Vaata galeriist, kuidas esilinastus möödus!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles