Kirev ja mitmekesine festivalimood

Meisi Volt
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kõigil suvistel festivalidel suureks trendiks saanud loomateemaline kombekas: neid sai näha nii Hard Rock Laagris, Positivusel kui ka Weekendil.
Kõigil suvistel festivalidel suureks trendiks saanud loomateemaline kombekas: neid sai näha nii Hard Rock Laagris, Positivusel kui ka Weekendil. Foto: Erlend Štaub

Paar toredat suvefestivali on veel ees ootamas. Suvelõpu inspiratsiooniks mõned stiilinäiteid Hard Rock Laagrist, Intsikurmu festivalilt, Viljandi folgilt ja Weekendilt.

Foto: Erlend Štaub

Juulis toimunud raskemuusika festivalil Hard Rock Laager oli riiete moevärv klassikaline must, see-eest kiharaid nägi lehvimas kõikvõimalikes värvitoonides. Raske muusika austaja näitab julgelt ka mujal suureks trendiks saanud bändisärke.

Foto: Jaanus Lensment

Folkmuusikat pakkunud Viljandi pärimusmuusika festival paitas silma linaste ja rahvuslike motiividega rõivastega.

Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Raju tantsumuusikat pakkunud Weekend tõi kuuma Pärnu randa bikiinides, nappides suvistes kombekates, maikades ja lühikestes pükstes kaunitare. Rahvas tundis end mugavalt ja kõik olid valmis päikese käes klubihittide saatel kaasa hüppama.

Foto: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES

Positivusel oli poolkohustuslik aksessuaar kunstlilledest pärg, väikeseks Positivuseks nimetatud Intsikurmu festivalil neid siiski eriti silma ei hakanud.

Foto: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES

Kõikidel selle suve festivalidel näikse läbiv teema olevat üheosaline kirev loomakostüüm.

Lehma- või tiigrikombekat kandes ei pea muretsema, mida selga panna, nii saab eriti mugavalt ja tähelepanu nautides muusika taktis kaasa rokkida. Muidugi lubavad iga festivali muretult mööda saata kaunid kerged lendlevad kleidikesed, mis kaunistatud erksate värvide, mustrite ja narmastega.

Tagasi üles