16.30-18.00 «Ego kui kõikide kannatuste alguspukt», Rännaku organisatsioon Eestis.
Mis käivitab ego, milliseid maske see kannab ning missuguseid strateegiad kasutab armastuse saamiseks?
15.00-18.00 QI GONG ja praktika, Eesti Neijingi Kool.
15.00-18.00 Eesti pärimusmeditsiin, Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia.
Räägitakse maarahva raviviisidest, sauna hingest, libahundiks käimisest jpm põnevast. Proovitakse mõista lindude keelt ja ussisõnu ning tehakse praktiliselt kätega ka hingepuudutust.
18.15-19.30 Ühine õhtumeditatsioon – Osho Nadabrahma Meditatsioon, Eesti Meditatsiooni Kool.
20.30-21.15 Helitoni meditatsioon, Ian Mikael Kirss.
21.15-22.15 Kes tahavad laulvat lendavat taldrikut – Helitoni – oma energia isepäraga rõõmustada, sel on võimalus Iani juhendamisel pilli proovida ja nautida selle helide müstikat.
21.15-22.45 Saunameditatsioon (kuni 12 in), Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia.
21.15-22.45 Vaiksem tantsurännak, Rain Vainik.
Täiesti vaba ja piirideta tants, mis ei peagi alati nii kiirerütmiline olema - võib lihtsalt olla …
NB! Tantsurännaku lõpetab Himaalaja helikausside, Wuhani gongide, zimblite ja šantide vibratsioonidega Karl Nieler.
HEA UNI! Põnevuse väljapuhkamine.
07.00-08.30 Ühine hommikumeditatsioon – Osho Mandala Meditatsioon (kui ilm lubab, siis toimub õues), Eesti Meditatsiooni Kool.
08.30-09.30 Meditatiivne hommikusöök Himaalaja helikausside vibratsioonide saatel, Karl Nieler.
09.30-11.30 Eesti Meditatsiooni Kool tõstatab teema enese keskmeni jõudmisest, «ei see ega too» seisundist ehk keskel olemisest – päris tasakaalust – ning enda sees olevast vaikusest. Tehakse Vipassana meditatsiooni, mis vaheldub zen kõnniga (kui ilm ja olud võimaldavad, siis vabas looduses). Mõnel korral sisenevad meditatsiooni ka helikausid ja gongid, et saaks paremini üles leida oma «vaikuse kodu», selle, kes võtab vastu heli, et jõuda selgema vaikuseni enda sees.
12.00-14.30 Rollitantsud, Rain Vainik.
Sellel tantsurännakul tutvutakse ja katsetatakse erinevate rollide ning arhetüüpidega tantsus ja elu(tantsu)s (toimub võimalusel õues).
09.30-11.30 QI GONG ja praktika, Eesti Neijingi Kool.
12.00-14.30 Kuidas ületada hirmud ja ebakindlused ning vabastada oma särav potentsiaal? Rännaku organisatsioon Eestis.
09.30-11.00 Trummi workshop II, Ian Mikael Kirss.
12.00-14.30 Šamaanirännak, Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia.
Minnakse trummi abil rändama teistesse maailmadesse. Kogetakse ja jagatakse kogemusi.
16.00-17.30 Väelaulud: Tom Valsberg, Jane Kruus, Ian Mikael Kirss.
Taasiseseisvunud väljahingamine: kordkohtumise ots ning äär, kus viibatakse üksteisele sõbralikult lehvakäega!