13. augustil avati Tallinnas Eesti esimene HYPOXI®-Stuudio.

FOTO: Erlend Štaub/Maksim Toome

Spordi-ja elustiilistuudio HYPOXI pidulik avamine Tallinnas

Stuudio avamisega esitatakse väljakutse kehal kangekaelselt ladestunud rasvadele. HYPOXI®-Meetodit kasutades alustatakse teekonda unistuste figuurini.

FOTO: Erlend Štaub/Maksim Toome

HYPOXI®-Meetod on ainulaadne kombinatsioon rõhuteraapiast ja mõõdukast  treeningust, mis on suunatud kõhu, talje, puusade, tuharate ja reite probleemsetele osadele. 

Vahelduv üle- ja alarõhk aktiveerib koed ja kehaosad kus rasv on kangekaelselt ladestunud. Vahelduv rõhk stimuleerib efektiivselt vereringet, mis kiirendab rasvhapete transporti nendest piirkondadest lihastesse, kus see energia algallikana põletatakse.

FOTO: Erlend Štaub/Maksim Toome

“HYPOXI® ei ole kurnav treening”, kinnitab stuudio omanik Inri Rästa.

Peale neljanädalast HYPOXI®-treeningute tsüklit, mis sisaldab ühtekokku kaksteist 30-50 minutilist treeningut, ei vähene mitte ainult probleemsete kehaosade ümbermõõdud, vaid tulemuseks on oluluselt parema toonusega, trimmis nahk ning märgatavalt vähenenud tselluliit.

HYPOXI® treenerid koostavad igale kliendile individuaalse treeningplaani, mille aluseks on kliendi eesmärgid ja kehaline seisund. Lisaväärtusena tehakse klientidele põhjalik ainevahetuse analüüs, mis sisaldab muuhulgas tasakaalustatud toitumise näpunäiteid.

FOTO: Erlend Štaub/Maksim Toome

HYPOXI®-Stuudio on huvilistele avatud alates 14. augustist igal tööpäeval ajavahemikus 09:00-18:00 aadressil Tartu mnt. 43 (Scala City I korrus). Eelneva kokkuleppe alusel teenindab HYPOXI® meeskond kliente ka lahtiolekuaegade väliselt.

Vaata pilte ja videot peene elustiili- ja spordiklubi  pidulikult avamiselt!