King of Kings! Kickboxingu staar Maxim Vorovski allkirjastas kuldaväärt lepingu

Euroopa ühe populaarseima ja enimvaadatuima võitluskunstide sarjaga King of Kings ühines Maxim Vorovski, kes on kickboxingu üks parimaid võitlejaid Eestis. Vastavasisulise lepingu allkirjastas võitlusstaar sarja siia toonud võitlusklubi First Fighting Club presidendi Igor Golubeviga.

FOTO: MediaMarketing

Maxim Vorovski on Eesti kickpoksi K-1 keskkaalu profivõitleja, kes on võistelnud mitmel pool maailmas väga kõrgetasemelistes võistlussarjades nagu Tatneft CUP ja Golden Glory Show'l.

Ta on võitnud Tatneft CUPi meistreid Alex Trofimovit ja Vladimir Idrany'd ning vastu astunud sellistele superstaaridele nagu Dzhabar Askerov ja Robin van Roosmalen, kes on täna valitsev Glory World Series meister. Loomulikult ei saa mainimata jätta tema viimast võitu Superkombati 2014. aasta meistri Dawid Kasperski üle. 

FOTO: MediaMarketing

Sealtmaalt on Maxim võitmatuks jäänud ka Xplosionil. Vorovskit on kindlasti palju arendanud treeninglaagrid maailma tippklubides nagu Golden Glory ja Hemmers Gym ning pikaaegne koostöö treeneri, kickboxingu maailma legendi, Ramon Dekkersiga.

Sügisesel King of Kingsi Grand Prix etapil Saku Suurhallis 17. oktoobril on Maximi vastaseks ukrainlane Igor Ljapin, kes on võitnud 2015. aasta King of Kings Gran Prix oma kaalukategoorias ja samuti omab oma kaalukategoorias number üks reitingut.

Vaata pilte!

Tagasi üles