Video! Õed Sõnajalad tunnistavad: vajasime korduvalt haiglaravi ja mitut verepuhastust

, Elu24 peatoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Õed Sõnajalad.
Õed Sõnajalad. Foto: Jelena Rudi

Seekordses Kroonika rubriigis annavad õed Sõnajalad avameelse intervjuu oma aastatepikkusest võitlusest viinakuradiga ja sellest, kuidas nad tervistkahjustavast sõltuvusest vabanesid. See on esimene kord, kus Siiri ja Viivi Sõnajalg tunnistavad oma akoholismiprobleemi.

2013. aasta septembris raputas avalikkust uudis, kuidas muidu igati ontliku usupere õrnem pool Siiri ja Viivi Sõnajalg jäid joobes juhtimise kahtlusega politseile vahele. "Seitsmestele uudistele" antud intervjuus eitas Siiri Sõnajalg õdede alkoholilembust, kuigi tunnistas, et päris kaine ta ei olnud.

Samas intervjuus süüdistas Siiri politseinikku tema õe Viivi kallal jõu kasutamises, kui õde ei nõustunud auto tagaistmelt välja tulema.

Kaks aastat hiljem tunnistavad mõlemad õed Kroonikale antud intervjuus, et nad tõesti olid omadega kraavis ja siplesid aastaid viinakuradi küüsis.

Vaata videolõiku!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles